Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom édesanyja miért...

A párom édesanyja miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nem akartam a szexualitás témakörbe írni, mert nem oda való, és bízom a kultúrált, segítőkész válaszolókban. A problémám röviden annyi, hogy a barátnőm édesanyján szinte minden alkalommal észreveszem, hogy a tekintete az intim tájékomra téved, és ott is marad. Nagyon zavar. De a barátnőmnek mem mondom, szerintem rosszul esne neki, az anyukájának meg pláne. Mit tegyek? Ne foglalkozzak vele, hátha észreveszi magát? A kapcsolatunk egy éve tart, vele együtt a fenti probléma is.
2016. jún. 1. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Pedig az lenne a legjobb, ha megmondanád a barátnődnek. Ő ismeri az édesanyját, tudhat javasolni valamilyen megoldást.
2016. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Így , hogy ez nem egyszeri eset, hanem ismétlődik , én is elmondanám a barátnőmnek.
2016. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem lesz egyszerű, mert ő egy nagyon érzékeny lélek. Nagyon rá kell készüljek, és át kell gondoljam, de egy picit várok vele, ugyanis a hétvégén kérem meg a kezét. :)
2016. jún. 1. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan meg akarod kérni a kezét, és elvenni feleségül úgy, hogy félsz tőle, hogy behisztizik, ha őszintén beszélsz vele? Te nem vagy normális! Így hogy akarsz vele leélni egy életet, családot alapítani, gyerekeket nevelni, ha nem mersz vele beszélni, mert "érzékeny lélek" (=hisztis p..csa)?
2016. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőd anyukája nincs "leápolva", ennyi az egész - ettől függetlenül nagyon kínos persze...
2016. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-esnek, 5-ösnek gratulálok az értelmi színvonalához
2016. jún. 1. 16:39
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Én biztosan nem mondanám el a barátnőnek a helyedben, meg senkinek se. Ha valakinek muszáj, akkor mondd a leendő anyósnak négyszemközt, de ezt se javaslom. Az emberek néha nagyon be tudják nézni ezt a fixírozós dolgot, lehet h te reagálod túl.
2016. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Ne beszélj vele erről... most minek is?

megkérdezné az anyját, az meg felháborodna, akár igaz, akár nem - te meg elég rosszul jönnél ki ebből.

Mondjuk kb. véglegesen.

lehet tartósan negligálni az ilyen rám fél éve nyomul gy nyomi nő, noha tudja, hogy boldog kapcsolatban élek... már látom, hogy feladja.


Az én életemben volt olyan kaland, aminek te nézhetnél elébe - ha nem félreértés az a nézés - de azt se tanácsolnám... a szerelemnek annyi, ha voltak is előnyei.

2016. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképp nem elmondani, egyikuknek sem! Plane, ha felesegul akarod venni. Gondolj bele, ziccet viszel az anya-lànya kapcsolatba, de az anyos-vo, ferj-feleseg koze is. Tartsd meg magadnak. Sok boldogsàgot!
2016. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Gratulálok, kezd a hisztikirálynővel a házasságodat egy ilyen dolog eltitkolásával.


2 éven belül válás, valaki fogadni?

2016. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!