Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Nekem ez fájó pont

Mit csináljak? Nekem ez fájó pont

Figyelt kérdés

i mit csinálnátok a helyembe?

Kb 1.5 ève èlek együtt barátommal ès az anyósommal .

Mit mondjak nem könnyű

Èn reggel 5 kor kelek,hogy mire anyósóm felkel legyen kávè főzve,ès elmosogatva stb útána megyek a munkába.

A lènyeg a barátomnak van egy báttya, elèg sokan vannak testvèrek. Holnap van a barátomnak az únokaöccsènek a szűlinapja viszont mindenki ott lesz a barátomnak a báttya is.

Igen igy elèg èrtelmetlen a kèrdès.

A báttyával èn kb 1 ève nagyon összevesztem,mert àllandóan kritizált megalázott anyámat k..vázta stb stb meg hogy mi milyen csővesek vagyunk anyám milyen volt na mind1 sok rosszatt tett velem.

Anyósom már itt kiabál velem,hogy èn mit kèpzelek magamról ,hogy nem megyek,barátom is harakszik de nagyon nem èrdekel.

Az a baj ha mennèk is vissza jönne az a sok emlèk,ahogy megrugdósott,megpofozott,ès anyámat szídta.

Anyósóm azt mondja ez már a mult de en akkor sem felejtek!

Szerintetek mit tegyek?

Bocsánat a helyesírási hibákèrt telefonról írtam aminek nagyon rodsz a billentyűzete.:)



#Anyös
2016. júl. 23. 18:53
 1/7 MZ.per.X ***** válasza:
87%

"telefonról írtam aminek nagyon rodsz a billentyűzete"

Ugrálnak rajta a betűk, vagy mi?


Amúgy a f..sznak laksz ilyen hülyékkel...

2016. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes ember lennél, akkor othagynád a "barátodat", nem lennél az anyósnak meg a barátodnak ingyen cselédje, és nem foglalkoznál az ilyen hülyeségekkel, hogy kibékülsz-e a testvérével vagy sem.
2016. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"mit csinálnátok a helyembe?" Ugye, Te is tudod: csomagol, költözik, megszakít minden kapcsolatot. De ha ezt eddig magadtól nem tetted, mit vársz a GYK "lakóitól"? Amiatt maradsz, nehogy a rossz emlékek veled menjenek? Vagy mi akart lenni " ha mennèk is vissza jönne az a sok emlèk,ahogy megrugdósott,megpofozott,ès anyámat szídta."
2016. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egy olyan heylről, ahol megrugdosnak, megpofoznak és nem véd meg esnki tőle, azonnal el kell költözni. feltéve ha van hova.
2016. júl. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne a telefonra fogd, hogy tanulatlan vagy. Ha helyesírási hibákat vétesz, azt teljes értékű billentyűzeten is megteszed. (pl: báttya, útána, únokaöccs, harakszik).


Hagyd ott a fenébe ezt a kiscsaládot, és keress olyan palit, akinek egyrészt normális családja van, másrészt gerinc is van benne, hogy kiáll melletted, és nem hagyja, hogy a testvérkéje téged használjon pofozózsáknak.

2016. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
100%
"megrugdósott,megpofozott,ès anyámat szídta. " - és a pasid ekkor???
2016. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
költözz el onnan. A barátoddal vagy anélkül.
2016. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!