Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mar valakivel olyan,...

Volt mar valakivel olyan, hogy egyszerre mindenki idosebbnek nezte a valodi koranal? Nekem ez azert kulonosen fajo pont, mert azelott pont forditva volt, sokkal fiatalabbnak neztek.

Figyelt kérdés

Nem ertem, tobbszor megkapom, hogy "oregesen" oltozkodok, pedig atlag cuccokat hordok( bar nem loholok a trendek utan).hogy a hajam is lehetne divatosabb, nem ertik, hogy az en hajammal nem sok mindent lehet kezdeni. De mas nok is hordjak igy, egyszeruen hatrafogva, miert csak velem van baj??

37/N



2016. júl. 10. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezeket?
2016. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igy konkret kritikakent tobbnyire nok, de altalaban mindenki idosebbnek gondol. Az a baj hogy neha mar ugy erzem en vagyok az egyetlen selejtes, stiluserzek nelkuli szerencsetlen pedig adok az oltozkodesre, gondosan valogatom ossze a szettjeimet, igenyes vagyok. Szoval mindenki mas igenytelen/odivatu/ divatbaba rendben van, csak engem kritizalnak mindig? Nem ertem, es nagyon rosszul esik az egesz. Total tonktetette az onbizalmam stb.
2016. júl. 10. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

De ezek a nők rokonok, barátok? Gondolom, nem ismeretlenek.


Eddig nem szólt be senki? Milyen a hajad, a stílusod?

2016. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Skinny farmer, csipkes folsok, szines polok, fekete rovidebb szoknyak, balerinacipok, bordzseki, fekete es szines taskak, cicanadrag (szigoruan csak telen, csizmaval, hosszu puloverrel, tunikaval). a hajam legtobbszor osszefogva/kontyolva, mert masra nem alkalmas. Szoval szerintem semmi kulonos.
2016. júl. 10. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
De minek mondják ezeket? Ha nekem ilyeneket mondana egy nő társam azt mondanám neki hogy a saját háza tájékán söprögessen mindenki és a véleményét sem kérdeztem...
2016. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!