Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen a mamája?

Miért ilyen a mamája?

Figyelt kérdés
Most van életemben normálisnak mondható anyós jelöltem, viszont furcsának találom hogy jó viszonyt ápol ( rendszeresen beszélget a facebookon a párom exével aki külföldre ment dolgozni egy féléve) meg lehet az anyjával beszélni mindent ha bajom van a fiával és de valahogy a 6 lépés távolságot tartja tőlem úgy igazából nem barátkoztunk össze de a névnapomra kaptam tőle ajándékot és a fiával féléve jöttem össze felszínesen áll hozzám mert úgy isten igazából nem vagyunk nagy barátságban DE NEM IS ELLENSÉGESKEDIK. Csak nem értem hogy a párom exével mért beszélget a facen naponta.

2016. júl. 28. 09:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%
Szimpatikusabb az exe neki, mint te. Ez ilyen egyszerű
2016. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez szomorú 6 lépés távolságot tart tőlem és csak felszínesen barátkozik velem így hogyan lehetne esélyem?
2016. júl. 28. 09:59
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem az anyóssal kell együtt élned, és a viselkedéséből látszik, hogy nincs szándékában kiutálni, vagy eltiltani a fiát tőled. Úgyhogy semmit ne tegyél, van olyan, hogy az ex szimpibb, mint te, de anyuka elfogadta, hogy a fia mást választott.
2016. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Mert összebarátkoztak, és csak azért nem fogják megszakítani a kapcsolatot, mert a fiával már kihűlt a szerelem.

De pozitívan áll hozzád is, csak veled még nem olyan elmélyült az ismeretség.

2016. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem, ha bajod van a pároddal, akkor azt semmiképp se az anyjával akard megbeszélni.

Azzal se foglalkozz, hogy az exével tartja a kapcsolatot, nyilván jóban lettek, és az attól független, hogy a fia párja volt, és nem szűnt meg a jó viszony azzal, hogy már nincsenek együtt. Nem szabad senkinek sem megmondani, hogy kivel lehet jóban. Ettől még téged is szerethet, csak idő kell hozzá.

2016. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Hat hónap az rövid idő. Az "ex" mennyi ideig tartott? Attól, hogy a fia elvált az extől, ő még kedvelheti továbbra is, ezen nem kell csodálkozni. Lehet hogy fél év mulva téged is ugyanugy kedvelni fog, bár ez rajtad is múlik. Elég fölöslegesnek és értelmetlennek tűnik az aggodalmaskodásod. Kifejezetten rendesnek tűnő anyósjelölted van. Ne rontsd el vele a kapcsolatot azzal, hogy féltékeny vagy az ex-re.
2016. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Te megbeszéled a párod anyjával, ha bajod van a fiával? Ez egy nagyon rossz szokás. Milyen jókat csámcsoghatnak rajta a párod exével. Butus vagy.
2016. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak a sajat sztorimmal tudok valaszolni. Szerintem ne szaladj olyan szeker utan, ami nem vesz fel, nem eri meg.


A ferjemet megcsalta az exe, ő (a ferjem) elvalt tole emiatt. A ferjemet nullara tette anyagilag es erzelmileg a valasa, nehezen allt fel belole. Ez 2 evvel a megismerkedesunk elott volt es ma mar 5 eve. A multkor anyosomnak szuletesnapja volt es mi elvittuk egy jo etterembe ot. Aztan a ferjemnek megjegyezte, hogy a volt felesege nem koszontotte fel, pedig olyan joban voltak.:)))))


Igazabol velem se ellensegeskedik, de nem is szeret ugy, mint az exet. Sot, azt mondja, hogy az exe nem bantotta semmivel a ferjemet. Komolyan igy emlekszik a valasra es megcsalasra...

2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
De ha bajod van a pároddal, miért az anyjával beszéled meg? Ez miféle logika? Meg egyébként is.. Miért akarsz te az anyósoddal barátkozni? Neked a fiúddal kell barátkoznod, nem az anyjával. Örülj, hogy nem ellenséges, nekem ennyi pont elég lenne egy anyósból.
2016. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fél év nagyon kevés szülői szemmel! Egy szülő nem szeretheti meg a gyereke minden barátját/barátnőjét, hiszen a mai világban gyakran változnak a dolgok. Ha már eltelik pár év, és biztosan látja, hogy hosszútávon a családhoz tartozol, akkor megváltozhat a helyzet.


DE: Egyébként én nem tartom normálisnak, ha valaki a párja exével olyan nagy barátságot ápol. (Kivéve persze, ha van unoka.) Ha a gyereke fontos neki, akkor segíti a továbblépésben, és nem erősíti azokat a szálakat, amelyek a múlthoz kötik. Vagy ha egy ötvenes-hatvanas nőnek annyira fontos egy húszas-harmincas nő barátsága, ott valami nem stimmel anyuka önértékelésével. Vagy baromira magányos, vagy rettentően unatkozik és nem talál más értelmet az életének, vagy önző és a saját érdekei fontosabbak, mint a gyereke érdekei, vagy nem tudja elviselni, ha nem ő mozgatja a szálakat, vagy nem tudom...

2016. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!