Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki védheti meg a magyar...

Ki védheti meg a magyar állampolgárokat a muszli bandáktól? 👇

Figyelt kérdés
láttam egy videót,londonban ,több ezer ilyen illegális bevándorló gyűlésezett és eszelősen ordítóztak.ha megtámadták volna a pár angolt akik ott álldogáltak mint ellentüntetők a pár rendőr aki a helyszinen volt nem tudta volna megvédeni a polgárait.előfordulhat itt is ilyen ,akkor nem lehet semmi segítséget remélni az állami szervektől?az európai nép miért nem tud olyan hatásos tömegeket felvonultatni ezek a sivatagi pásztorok ellen?

#háború #hódítás #török #szír #Irak #muszlin #muszulmán #merkel mama a szírek mamája #terroristák.
2016. júl. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
A militarista katonaállam a határok lezárásával, és 1 millió fős sorkatonasággal. Emellett agrár-ipari berendezkedéssel, hogy mindent meg tudjunk termelni saját magunknak.
2016. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Gyurcsány Ferenc.
2016. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
betmen
2016. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is láttam egy videót, az másról szólt. De te hiába néznéd meg, nem hinnéd el. Te csak azt hiszed el, amit hinni akarsz, a valóság nem zavar meg ebben a tevékenységedben. Én se szeretnélek.
2016. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Téged mint magyar állampolgárt hány muszlim banda támadt meg az elmúlt években?
2016. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom minek félsz a muszlim bandáktól, amikor jobboldali, hiányos fejszőrzetű jobboldali magyar fiatalok verődnek félkatonai alakulatokba és támadnak rá diákokra, melegekre, cigányokra, környezetvédőkre, politikusokra.


Most kb. a kormánypropagandának köszönhetően az alábbi képpel ábrázolnám a helyzetet:


Viktor szembeállít veled egy muszlimot, majd a hátad mögé áll és elkezd seggberúgdosni azt hajtogatva, hogy "nem érzed hogy fáj, vazze?!" Te meg nagyon okosan a muszlimtól kezdesz félni. Grat.

2016. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!