Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak meghalt a mamája....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak meghalt a mamája. Mi már szakítani készültünk, mert nem úgy viselkedik velem, ahogy az egy kapcsolatban elvárható lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én még nagyon szeretem és nem szívesen hagyom egyedül egy ilyen tragédia után. Hétvégére terveztük, hogy megbeszéljük hogyan tovább a kapcsolatunkkal, mert ami most van az már nem állapot. Így viszont nem szeretném még jobban elkeseríteni egy esetleges szakítással.
2016. márc. 10. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha hétvégére terveztétek, akkor hétvégén lesz.


De szerintem ne aggódj a dolog miatt: ha tényleg rosszabb a kapcsolatotok, mint a semmi, akkor talán még jót is teszel vele, ha egy nyűgtől megszabadítod.

2016. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb, ha elhalasztod 1-2 héttel. Hasonló helyzetben neked is jobban esne, és ennyit kibírsz, feltéve ha nem kibírhatatlanul rossz a helyzet - bár ekkor már léptél volna.
2016. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kicsit várj,had egy dologra koncentráljon,ha lenyugodtak a körülmények akkor mehet a szakítás.
2016. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is ráértek már egy-két héttel eltolni ezt a beszélgetést. Nem kell még egyet rúgni belé, ennyi idő pg már igazán nem oszt, nem szoroz.
2016. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont, az sem jó ha emögé bújtok és nem egy-két hetet hanem hónapokat húzol le, mert jaj szegény.. és lesz belőle egy konkrét érzelmi zsarolás.
2016. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy hagyod most őt egy hétig pihenni-gyászolni, de attól még meg kell beszélni a kapcsolatotokat. Vagy megmondani neki, döntsön ő: most vagy később.
2016. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!