Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vannak itt akik jóban vannak...

Vannak itt akik jóban vannak az anyósukkal?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült?
2016. júl. 30. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi jóban vagyunk.

Nem élünk egymással, ha gond van megbeszéljük, és alkalmazkodunk egymáshoz...

2016. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jóban vagyunk, sokkal inkább, mint az én anyámmal.

Egy ideig éltünk ott (fél év, amíg sikerült megfelelö albérletet találni), azóta külön.

Mindketten tiszteleben tartjuk a másikat, ahol vagyunk (nála vagy nálunk) az ottani háziasszony a "fönök", ott minden úgy megy, ahogy neki megfelel.

Ha probléma van, akkor leülünk kettesben és szßepen megbeszéljük, a legtöbb esetben sikerül közös eredményre hutni, ha meg nem, akkor elkönyveljük, hogy ebben más a véleményünk és a téma lezárva.

2016. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kezdettől fogva pozitívan fordultunk egymáshoz. Ő nem fúrt engem, én nem pocskondiáztam őt. A férjem ugyanìgy van az én szüleimmel. Persze egy két oldalú.
2016. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon jól kijövök anyós jelöltemmel, szinte már barátok vagyunk. Amikor be lettem mutatva már akkor úgy állt ő is hozzám meg én is hogy kialakult bennünk egy jó összhang amitől kialakult köztünk egyfajta barátság. Sokat beszélgetünk, a barátnőm nagyon jó viszonyba van anyukájával és megesik hogy csinálunk közös programokat amik mindig jól sültek el. A barátnőm én anyukámmal is nagyon jó viszonyban van, a barátnőm itt lakik nálunk, az ő anyja jellemre meg minden téren hasonlít az én anyámra tehát majdnem egyformán lettünk nevelve szinte, és ezért is találtunk egymásra mert köztünk is meglett az összhang. A barátnőm apját még nem volt alkalmam másfél év alatt megismerni, sajnos ő külföldön én, másik családja van, tartja rendszeresen a kapcsolatot a barátnőmmel, jóba is vannak, de így webkamerán keresztül nem akar engem megismerni, természetesen meglettünk hozzájuk hívva, csak engem nem nagyon akar a főnököm szabira engedni mert több gyárba is van leállás ahol nekünk sok munkánk van csövek meg egyéb dolgok szerelésében, ami végett már májusba kijelentette a főnököm hogy senkit nem fog nyáron szabira engedni 1-2 napnál tovább, csak az mehet aki már májusba bejelentette hogy nyaralni akar menni és be van neki már fizetve amit igazolnia kellett valahogy csak hogy ne otthon üljön mert akkor ne menjen szabira. Akinek 1 nap kell elengedi főleg ha olyan dolga van, de más nem jöhet szóba. Persze nekem be van írva a szabim augusztus utolsó hetére hogy akkor ha akarok ha nem el kell menjek hogy ne maradjon annyi szabim de akkor meg a barátnőmet nem engedik el mert ő nekik 2 hét leállás van és kötelező szabit kivennie, és közölték hogy onnantól októberig senki nem mehet szabira még 1 napra sem, csak ha nagyon nagyon indokolt, de azt is max csúszóba fogják engedni.
2016. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én. Alapból jó a kapcsolat, nem kellett semmit tenni érte. Anyósom egy tanult, normális nő, én szintén, ha vannak apróbb konfliktusok azt megbeszéljük, de a 6 év alatt talán 1-2 volt. Egyszer az esküvő körül voltak dolgok amikbe beleszólt, de végülis rájöttem, hogy teljesen igaza van, így megfogadtam a tanácsát. Mivel szereti a fiát engem miért ne szeretne? Én meg szintén szeretem őt, mert világra hozta nekem a világ legokosabb, legviccesebb, legszexibb pasiját :D
2016. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Jóban voltam vele a terhességemig. Nem kellett érte tennem semmit, rendes nő volt és velem is ki lehet jönni.:) Akkoriban beteg lett, epe, cukor, hasnyálmirigy gondjai lettek, kórházban is volt, a férjével is tönkrement a kapcsolata. Bezárkózott, depressziós lett, elkezdett leépülni szellemileg is. Mi mindent megpróbáltunk, de ma már nem lehet hozzászólni sem, nem nagyon megy ki a lakásból sajnos már (75 éves).


Azóta született gyerekünk is, de mivel depressziós, nem lehet vele megmaradni egy szobában, mert durván beszól mindenkinek, a gyereket meg nyilván nem hagyjuk rá, így viszonylag keveset látjuk már őt.

2016. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is jóban vagyok vele. Anyukámmal sem volt soha ilyen jó viszonyom, anyósomat is anyunak hívom. Ő is a lányaként tekint rám. A kezdetektől kedves velem, elfogad, szeret. Elfogadja, hogy idősebb vagyok a fiánál pár évvel. Ha pedig van valami, ő elég nyersen őszinte, simán odamondja a magáét, még sincs bennem soha harag, mert egyrészt, én sem vagyok tévedhetetlen, másrészt érzem benne a szándékot, ami sosem bántó. Mi simán járunk együtt vásárolni, moziba, vadasparkba, kirándulni, főzünk együtt, segítek a kerti munkában, a háztartásban, amikor ott vagyok. Ő is meghallgatja a véleményemet, és igazat ad, amikor igazam van.
2016. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nagyon jóban vagyok az anyósommal. Barátságos emberek vagyunk mindketten, hasonló az ízlésünk, politikai véleményünk, humorérzékünk stb., így már a legelején is jól kijöttünk egymással. Hozzá tartozik, hogy ő egy diplomás, értelmes asszony, kifejezetten könnyű dolgom van, sosem kellett "megdolgoznom" a jó viszonyért.


Továbbá a feleségemmel is nagyon jó a házasságunk. Gondolom az is segít, hogy a lányát boldognak látja.

2016. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ex anyjával gyülöltük egymást, a férjem édesanyjával jól kijövök, kedvelem , ő is szeret engem. Nem attól függ hogy csináltam, hanem simán szimpátia és személyiség
2016. aug. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!