Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan nő, akinek...

Van itt olyan nő, akinek abortusza volt, és utána sokáig kellett várni a babára, de közben anyós téged hibáztatott, hogy miattad nem jön a baba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de ha nincs alapja (celzom itt például a káros szenvedelyekre), akkor ne vedd magadra.
2016. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Bár nekem nem volt még abortuszom, de ha lett volna, akkor sem kötöttem volna senki orrára, főleg nem az anyósom orrára. Egyáltalán honnan tudja az anyós az abortuszt? Nem kell mindent kikotyogni neki...

Innentől kezdve nem is érdekelne, hogy mit zagyvál össze..

2016. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Így 12 év után könnyebben beszélek róla, de megerőszakoltak, és terhes lettem, elmentem abortuszra, és szövődmények alakultak ki hónapok-évek alatt, és ez sajnos nagyon is meglátszik.


Anyósnak nem mondok semmit... Nincs meg az a jó viszony

2016. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Volt mar abortuszom fiatalon..

Es mar mi is 2eve probalkozunk es semmi

Habar lehet most jon...3honapja ez hogy nincs havim.

Nagyon bizok benne hogy mar jon :)


Anyost szard le.

2016. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Abortusznak tényleg lehet ilyen következménye és nem anyós ment el rá. Ha jó okod volt rá (pl. betegség, erőszak), akkor nem kellene piszkálnia ezért.
2016. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Bár nekem nem volt abortuszom, de ahhoz senkinek semmi köze rajtad és a párodon kívül. Azért sem kéne hibáztatnia, hogy nem jön a baba, az sem az ő dolga.
2016. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Anyós aztán tudja... nekünk ki tudja milyen okból nem jött, de elsőként az én spermáimat vizsgálták, mert az esetek közel 40%-ban a férfinél van a bibi, és az jóval egyszerűbb vizsgálat.

Szóval nálatok is kétesélyes a dolog.

2016. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fru_ ***** válasza:
100%
Meg hát anyósnak azért ne legyen már ekkora szava a gyerek érkezésébe.
2016. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Ne hagyd magad a vén banyának
2016. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!