Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom már le is köpött az...

Anyósom már le is köpött az utcán. Hogy lehetne a viselkedésén túl jutni? Én is legyek vele agresszív, mert eddig alig szóltam neki ha ordított velem, piszkálgatott gúnyosan és leköpött. Minden ment utána ugyanúgy, mintha meg sem történt volna.

Figyelt kérdés

Nagyon buta nő, falusi és utál engem.Mindenféle elképzelt dolgokért bánt és terjeszti is ezeket rólam.

Muszáj elvinnünk a kisfiamat hozzám, mert nagyon szereti az unokáját, csak épp az unokája anyját gyűlöli.

Segít fizetni a devizahitelt, ami tulajdonképpen tönkretette már a házasságunkat is sok más mellett, ezért nem lehet vele megszakítani a kapcsolatot.

A hitelt a férjem akkor vette fel, amikor még engem nem is ismert.


2011. dec. 13. 08:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%

"Segít fizetni a devizahitelt, ami tulajdonképpen tönkretette már a házasságunkat is sok más mellett, ezért nem lehet vele megszakítani a kapcsolatot. "


Engem sem vet fel a pénz, de teljességgel lehetetlen, hogy én ilyet eltűrjek pusztán a pénzért. SEMMIÉRT! Legyen már önérzeted!

Nem muszáj a kisfiatokat sem elvinni hozzá. Annak a gyereknek van anyja, aki Te vagy, akár tetszik neki, akár nem.

Ha meg a pénz miatt csinálod, akkor ne haragudj, de meg is érdemled.

2011. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha a hitel nálad "öregebb", akkor lényegében semmi közöd hozzá, a fiának segít, nem neked.

Ha az unokája anyját gyűlöli, akkor neked nem kell ott lenni, amikor az unoka vele, nála van.

A leköpés viszont ocsmány dolog részéről, nézz át rajta, ne vedd fel.

2011. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

A kisfiam nélkülem nem hajlandó elmenni hozzá.

Meg is értem:-).Persze ő is érzi, hogy valami nem stimmel.

A férjem miatt megyek, mert ha nem megyek, akkor végig őt piszkálja és gúnyolódik rajtam, hogy biztos duzzogok, pedig ha nem mentem az azért volt, mert meszeltem, befőttet raktam el,stb.

Egyszerűen nem tudunk kijönni a pénzből, mert a devizahitel a duplájára emelkedett.Vagy elveszik a házunkat, vagy tűrök.

A kérdésem az volt, hogy ha én is visszaszólogatok és ugyanolyan leszek velem,mint ő velem, az javítana-e?

Mert a türelmem csak azt eredményezi, hogy úgy beszél velem, mint a kutyájával.

Persze van amikor kedves, olyankor kiráz a hideg, mert tudom, hogy megjátssza magát. Mindenkinek azt terjeszti, hogy nem vagyok jó anya.Még azt is feltételezi rólam, hogy a kicsivel kocsmába járok. Ez annyira képtelenség, útálom a kocsmákat.

2011. dec. 13. 09:00
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
De téged érdekel mit feltételez rólad? Én magasról tennék rá...
2011. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
úgy megfejeltem volna, hogy kettéreped a koponyája:D
2011. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy jó módszer amit teszek, hogy tűrök?

Csak nehéz tenni rá, mert annyira rosszul esik, hogy mindenki jó anya a környezetünkben, csak én vagyok a szar.

Elvette az önbizalmamat már teljesen a sok beszólása.

Hogy lehet tenni arra, ami bánt?

Erősítsem magamban, hogy buta és lehet bolond is?

2011. dec. 13. 09:03
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem fejeltem meg:-D

A férjem megkergette, azaz elindult felé és kikérte magának, hogy az ő feleségével senki ne viselkedjen így, anyós meg szalad:-D

2011. dec. 13. 09:04
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
szard le és ne tartsd vele a kapcsolatot. látogassa őt a fia a gyerekeddel, ő meg terjesszen amit akar, előbb-utóbb úgyis elpatkol...
2011. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Na meg a másik, hogy elhiszik az emberek, amit hallanak, mert engem nem ismernek, én nem ott nőttem fel és néznek rám és olyan rossz velük találkozni.

Volt mondjuk egy pozitívum, hogy a szomszéd asszony megkérdezte miért van rossz kedvem.

Nem mondtam semmit, erre ő azt mondta, hogy tudja milyen az anyósom és nem hiszi el, hogy rossza anya vagyok, mert akkor nem lógna a nyakamon mindig a kisfiam és nem szaladna elém tárt karokkal.

2011. dec. 13. 09:06
 10/34 A kérdező kommentje:

09:05-ösnek írom.

Hát nem kívánom, de talán jobb lenne neki is:-D

2011. dec. 13. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!