Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki anyós miatt vált el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki anyós miatt vált el, megbánta? Meddig tűrtétek a hülyeségeit és férjetek/feleségetek pipogyaságát? Hogyan alakult utána a láthatás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Aki anyós vagy após miatt válik el az nem normális szerintem. Azok nem szerették egymást akit anyós el tud szakítani, vagy nagyon gügyék és tökéletlenek...


Nekem van egy ilyen ismerősöm, persze ők azt mondják anyós szakította szét őket, szerintem ők voltak a tátott-szájúak. na náluk a láthatás úgy alakult, hogy a nőnél maradt a gyermek a férfi meg bármikor láthatja a gyermeket...

2010. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen, akik anyós és após miatt vállnak, azok soha nem szerették egymást eléggé. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez váló ok legyen ha valakit szeretek.
2010. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Ha "csak" pipogya a férjed, az még nem nagy baj. Neki végülis az egyetlen édesanyjával szemben más a mozgástere. Amíg nem fordul veled szembe és áll folyton az anyja pártjára ellenedben, addig ne hagyd el!

Szerintem...

2010. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az már a kapcsolat elején kijön, hogy a kedves férj / feleség hogy áll az anyjához.

A párom is könnyen befolyásolható, én amint észrevettem, mindent elkövettem, hogy távol tartsam egymástól őket, persze, persze, valaki mondja, hogy ez már alapból rossz, de amilyen arany ember a férjem, megéri ez a kis rafináltság...Nagyon is.

:)

2010. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk inkább após és sógornő, szakítás, nem elválás, de már az esküvőt is ők bojkottálták. Állandóan telebeszélték az exem fejet, hogy milyen vagyok, csúnyán viselkedtek velem, lebeszélték az eljegyzésről, nem mehetettm oda hozzájuk. És midnezt miért? Mert nem vagyunk olyan pénzesek mint ők. Hát menjenek a ... A fiacskájuk azóta is egyedül van...
2010. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

A házasság arról szól, hogy megtanulunk alkalmazkodni egymáshoz. Megtanuljuk szeretni a párunk családját, megtanuljuk az igényeinket az ő vágyaihoz igazítani...ez jóakaratot és eltökéltséget feltételez.s bizoy, sok időbe telik.

Miért válnál el? Válási árvát csinálnál a gyerekedből? Minek? Hogy ő is csak nehezen tudjon majd alkalmazkodni nagykorában?

Az erőnk a családban van.

Feltéelezem, nem lehettek túl rég házasok. Ez a kanálcsörgés időszaka, mindenkinek át kell esnie rajta. Acsaládodat nem tudod megváltoztatni, egy csapásra legalábbis.De saját magadon könnyen változtathatsz. És ők is változni fognak a veled töltött idő hatásáa. Lassan. De biztosan. Anyósod már idősebb. Nme olyan rugalmas. Neki még több időre van szüksége ehhez. De változni fog. Ha türelemmel, szeretettel fordulsz felé.

TE a saját igényeidet figyeled. Ez nem célravezető. Feledkez meg egy pillanatra ezekről, figyelj az ő igényeikre egy kicsit. Ez a törődés paradokszona: mire belejössz, azt veszed észre, hogy számoodra is kielégítőbben folynak a dolgok. Próbáld ki! Csak elkezdeni nehéz.


Válni nem ilyenkor kell. A válás arra van kitalálva, ha nagy baj van, ha megváltoztathatatlanul elromlott a kapcsolat, ha nem élhető.

Az hogy egy kicsit alkalmazkodni kell, nem ilyesmi.

2010. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
80%
Hú hát én ezen átestem, igazi vérbeli tipikus anyósom van, aki k. ázott, kizavart, úszította a férjem, minden volt, amit csak el lehet képzelni, olyan szinten befolyásolta a férjem hogy néha csak tátottam a számat, mert szó nem jött ki rajta. De túl éltem, eltelt 9 év talán mondhatom hogy egy fél éve kezdenek normálisan hozzám állni, de hosszú idő volt ez, és sok mindenre rányomta a bélyegét, előfordul hogy feljön és bőgök és megint vitába folyik a férjemmel... akivel amúgy nagyon jó kapcsolatban vagyunk, jó férj és apa
2010. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Kedves 9:26-os! Vagyis te már a kapcsolatotok elején, miután láttad, hogy kötődik a szüleihez, mindent megtettél, hogy távol tartsd őket egymástól. Vagyis elérted, hogy megtagadja a szüleit érted, akik őt ilyen arany emberré nevelték. Ő is ezt tette a szüleiddel? Mert akkor tényleg egymásnak vagytok teremtve, és gondolom, azt hiszed, hogy győztél.
2010. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Na igen!9:26-os.

Remélem veled is ugyanezt fogja csinálni a menyed/vejed!

2010. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

Ezért nem értem én az anyós vs. meny/férj harc lényegét. A házasság alapja a szeretet, szeretet minden körülmények között. Nekem nem kötelességem szeretni az anyósomat, azért mert a férjemet szeretem.

DE! ha én elvárom a páromtól, hogy tisztelje anyut (ne beszéljen vele alpári módon stb), akkor ugyanazt a tiszteletet megadom a párom anyjának is. Lehet, hogy vannak könynebb és nehezebb esetek, de én is felnőtt vagyok ő is az, ha ő nem enged a 21-ből hát engedek én. Én se adom, a férjemtől se veszem el a gyerekkorát. Olyan az anyósom amilyen, de akkoris felnevelte.

Ja, persze ehhez felnőtt emberek kellnek kérem szépen!

2010. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!