Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Írhatok a kedvesem édesapjának...

Írhatok a kedvesem édesapjának részvétnyilvánító emailt, úgy, hogy még soha nem találkoztunk és még telefonon sem beszéltünk?

Figyelt kérdés

A párom családja Amerikában él, a párom itt, Magyarországon. Pár hónapja mesélt rólam először a szüleinek, párom szerint elfogadták a kapcsolatunkat, de azért még ő is óvatos.

Szerdán elhunyt a kedvesem édesanyja, aki most hazarepült Amerikába.

A gépről küldött egy e-képeslapot, a testvérének, az édesapjának és nekem, így most már tudom az email címüket.


Szívem szerint küldenék nekik egy részvétnyilvánító emailt, mert nagyon furcsán érzem magam amiatt, hogy a kedvesemmel üzenek, hogy adja át a részvétnyilvánításomat.


A kedvesem nem tudom elérni, mivel még a gépen van és az édesapja megy elé a reptérre.


Illetve tudom a húgának a telefonszámát, arra is gondoltam, hogy neki küldök üzenetet.


Kíváncsian várom a véleményeteket. A gép magyar idő szerint hajnali 1-kor száll le, addig van időm kitalálni, hogy mit tegyek.


2016. aug. 21. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem találkoztatok személyesen, addig elegendő, ha a párod átadja a nevedben a részvétnyilvánítást.
2016. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet.
2016. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nyugodtan irhatsz néhány együttérző sort, kedves szót, akkor is, ha a párod már átadta a részvétnyilvánitásodat és nem ismered még őket személyesen. Jól fog esni nekik. 58/N
2016. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A párom megérkezett és megbeszéltük, hogy ma felhív a temetés után és fogok tudni beszélni a családjával.
2016. aug. 22. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!