Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre megyünk, közös...

Esküvőre megyünk, közös barátaink vannak, néhányszor találkoztunk. Mennyi pénzt illik adni kb?

Figyelt kérdés
2 felnőtt, 1 gyerek, de lehet 1 felnőtt és 1 gyerek.
2014. jún. 11. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Minimum, hogy a kaját, amit esztek, visszaadjátok. Ez kb. fejenként 5 ezer forint. Persze e felett is lehet, ha van, de azt gondolom, kellemetlen, amikor a minimumot sem adja az ember.
2014. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor miért hívtak meg?:O


15 e kb

2014. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt tőlük ekll megkérdezni. De várnak.
2014. jún. 11. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mennék a lagziba, csak az esküvőre ilyen esetben.
2014. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
én az eskire elmennék, a lagziba nem, a helyetekben, ha nem is ismeritek őket. Nem vagyok rosszmájú, de lehet, csak az ajándékért miatt hívtak meg. Ha mégis elmentek, felnőtt+felnőtt+gyerek esetén 25e, felnőtt+gyerek esetén 20e ft-ot vinnék
2014. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az ajándék miatt, lehet egyszerűen minden vágyuk egy 300 fős lagzi volt, vagy lett volna 70 vendég de 100 fős a terem, nálunk pl a párom családja sokkal nagyobb mint az enyém, úgyhogy meghívtam még a húgom barátait is hogy legalább közelítsék számban az én vendégeim az övéit :) (egyetemre jártunk még, így senki nem adott pénzt, ez fel sem merült).
2014. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:

Nem mindegy, hogy miléyen színvonalú helyen tartják a vacsorát, ha kastélyszálló éttermében, vagy tóparton, vagy 4 *-os helyen, akkor többet, ha egyszerűben, akkor nyilván kevesebbet adnék.

Ha 3-an mentek,legalább 25-30 ezer Ft, 2-en legalább 20 ezer. Ha puccos a hely, akkor kicsit többet adjatok.

2014. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább azért hívtak, mert az egyik fének, sajnos alig van rokona, és így barátokat ,ismerősöket hívott.
2014. jún. 11. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!