Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két éve váltam el férjemtől,...

Két éve váltam el férjemtől, Fiam aki 21 éves most két év után nem akar velem találkozni, közölte, hogy én vagyok a felelős a család összeomlásáért. Egy és fél hónapja nem találkoztunk, nem válaszol leveleimre sem hívásomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki volt, van hasonló helyzetben az szóljon hozzá, anya és gyerek egyaránt.
2016. febr. 15. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
És te vagy a felelős?
2016. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Mivel további infót nem adtál, így csak ő tudhatja, hogy miért is téged okol.

Nemde??

2016. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd beken.
2016. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Útóljára amikor beszélgettünk neheztelte, hogy Őrá maradt az apjáról való gondoskodás akiről tudni kell, hogy ép egészséges csak éppen munkaundora van és sajnáltatja magát, zsarol és élősködik amíg éltek a szülei rajtuk, aztán én most meg a gyerek aki már eltartja magát.
2016. febr. 15. 18:31
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

elég gyerekes 21 éves létére, majd ha benő a feje lágy és pénz kel neki megkeres,

ebben a korban már nem itt kéne tartani mint egy hisztis tini

2016. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

A fiú miért maradt az apjával?

Miért nem ment veled?

21 évesen azért már lehetne felnőttesebb a gondolkodása és nem úgy gondolkodni, mint egy ovis, aki még azt hiszi, hogy a szülei örökre együtt maradnak.

2016. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szüleimnél lakik a gyerek.
2016. febr. 15. 18:40
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Semmit ne tegyél. Egyszerűen hagyd békén. Ha olyan ostoba, hogy az apjával azonosul, bedől a süket kábító szövegeinek, akkor csak hagyd, hogy megszívja. Majd az élet megtanítja arra, amire magától nem hajlandó rájönni.


19 éves koráig vártál, tehát szó nincsen családösszeomlásról. Voltál olyan rendes, hogy nem váltál egy a gyerek kétéves korában, sem ötéves korában, egy 19 éves pedig már nem gyerek.


Tudom, hogy fáj, de hagyd, hogy a saját kárán tanulva belássa a hibáit. Ne keresd, ne írj neki, ne törődj vele, ne pitizz neki, ne alázd meg magad a gyereked előtt. Éld a saját életedet és várd meg, amíg benő a feje lágya.


Ha nem fog benőni neki soha, azt is emelt fővel vedd tudomásul.

2016. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mi a baja?

Ha a szüleiddel lakik, akkor miért neki kéne az apjáról gondoskodni?

2016. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megsirattál...megkönnyebbülés, tehetetlenség, a valóság elfogadásától való félelem könnyei??? nem tudom...
2016. febr. 15. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!