Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok vagy apósok szoktak...

Anyósok vagy apósok szoktak inkább haragban lenni a gyerekuk választottjával?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 06:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Anyósok, nagy többségében.
2016. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

após

mindjárt kitör a ww3

2016. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Anyósok, de csak azért, mert ők vannak többen, mivel a férfiak korábban halnak...
2016. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Anyósok azért vannak többen, mert rengeteg a válás, és após apának sem tekinti magát, nem hogy apósnak.


Egyébként is inkább az anyósok (anyucikák) tudnak beleszólni abba, kivel van együtt a gyerekük, mert képtelenek belenyugodni, hogy már felnőtt, és nem kell tovább irányítani, és nem mindig történik minden úgy, ahogy ő akarják.

2016. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Anyósok!! (Összevesztem párom exével,és emiatt anyós gyűlöl engem, és a páromnak bizonygatja,hogy én nem szeretem őt..f*ck logic)

Apósommal viszonylag jó a viszonyom,bár neki hihetetlen rossz modora-stílusa van. (Azon az ágon viszont mindenki szeret engem, így nem érdekel anyósom, meg a nyomora :D )

2016. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy vettem észre az anyósok utálatosabbak. Főleg ha fiúk talált párt. De amúgyis nőből ismerek több utálatos embert.
2016. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Az irigy, birtokló emberek szoktak rosszban lenni a gyerekük választottjával nemtől függetlenül.
2016. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Én is inkább az anyósokat választanám. A apukák általában elfogadják a gyerek választottját.Esetleg a lányos apáknál szokott lenni kis zsörtölődés,hogyha féltik a lányukat.De nem hallottam még tartós haragról após részről.

Ellenben anyósok tudnak alkotni . Nem tudom mi lehet az oka, miért pont a nők.

2016. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
nekem az apám jobban beszólna ha egy négerrel járnék
2016. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Anyos!
2016. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!