Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom rámászott az...

Az anyósom rámászott az öcsémre. Kicsit fura a helyzet mert az apósommal van, de múltkor a szülinapomon az öcsémet fogdosta az asztal alatt, és nem véletlen őt fogdosta? Azt sem mondhatnám, hogy az anyósom olyan nagyon részeg lett volna

Figyelt kérdés
Valakivel volt már hasonló, hogy kezelnétek a helyzetet. A feleségem teljesen ki van borulva.

2016. aug. 31. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Öcséd mit szól ehhez?
2016. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy utasítsa el, van barátnője neki is. Elvileg ez nem is az első eset.
2016. aug. 31. 12:43
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Elég gáz. Beszélni kellene a feleségednek az édesanyjával, hogy leállíthatná magát, mert erkölcstelen és szánalmas is, amit művel. Plusz, mindenkit kellemetlen helyzetbe hoz.
2016. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Egy 16-18 éves srác már tudja kezelni az ilyen helyzetet. Ha tetszik neki a helyzet, akkor majd megdugja, ha meg nem akkor előbb finoman, de ha kell durván is elhajtja majd.
2016. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
anyós pajtit félre kell ilyenkor húzni egy szobába és ott elküldeni a fenébe kulturált keretek között. Mi az hogy nem tudja hogy szerelje le:D nem csoda ha anyós tovább próbálkozik(persze ez még nem mentség a viselkedésére)
2016. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez csúcs:DD Bocs, tudom, hogy nektek baromi kellemetlen, de ha elképzelem a szitut...:D

Ültessétek őket távol egymástól, a feleséged meg beszéljen az anyjával. Végül is őt érinti ez leginkább. Öcsi is leállíthatja nyugodtan, bár necces, hogy négyszemközt maradjon vele (nyilván nem az egész család előtt kéne rászólni, hogy Bözsi néni, ne tessék markolászni a farkamat), veszélyes is lehet, mert egy hiúságában sértett középkorú nő szinte bármire képes. Nehogy a végén még az legyen, hogy tulajdonképpen az öcséd akarta őt megerőszakolni.

2016. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem az első eset? Öcséd ilyen nyámnyila? Miért nem rúgta föl az asztal alatt nyilvánosan?

A feleséged meg miért nem osztja ki az anyját! Nem is értem, hová ez a nagy tolerancia.

2016. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Először úgy értettem, hogy öcséd van az apósoddal. Az még pikánsabb lenne. :-))))
2016. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

nekem is volt már ilyen,hogy valaki próbált rám mászni. erélyesen elutasítottam és kerültem utána a közeli kapcsolatot vele. öcséd és anyósod semmilyen rokonságban nem áll, nem kötelező találkozniuk. + te is segíts, ha nem muszáj ne hívd meg őket egyszerre(mert gondolom általad találkoznak).

amúgy tényleg furcsa. ha nem változik én beszélnék anyóssal.

2016. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Szégyellhetné magát! Jó hangosan el kell küldeni hűvösebb éghajlatra, hadd hallja mindenki!
2016. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!