Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz a helyzet? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz a helyzet? Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
van 1 pasg aki bnőmék sulijába jár. (bnőim 17-18 évesek, a pasi velem egyidős) de néha én is lätom. mert egy metróval megyünk. és nekik bejött 1 kicsit és ez a pasinak is feltűnt. én meg fogadásból megöleltem 1 szó nélkül. és váltottunk 1-2 szót. asszem akkor belészerettem. de ő ezt biztos nem is selyti. mit csináljak most?
2011. nov. 6. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha csak úgy megölelted, gondolom sejti azért egy kicsit...

amikor legközelebb látod, menny oda hozzá beszélgetni, hogy pl az csak fogadásból volt, de lehet, hogy amúgyis megölelnéd, stb...

ha tetszik, és többet akarsz, menj oda hozzá és beszélj vele

2011. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nőj fel.

Ismeretlen fiúkat nem ölelgetünk szó nélkül. Most várd, hogy kezdeményezzen, aztán gyere ide sírni, hogy csak "arra" kellettél neki. Vajon miért?

2011. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a "pasg" úgyis "selyti"

[link]

következő kérdésedre a válasz: Igen lehetsz terhes

2011. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondtam neki h fogadásból öleltem meg
2011. nov. 6. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogadjunk hogy nem sz.pod le az első alkalommal! :D
2011. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!