Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy oldottatok meg a...

Ti hogy oldottatok meg a latogatasi rendet a nagyszulokkel? Mar elore megy a balhe rajta, mi lesz kesobb?

Figyelt kérdés

Nemreg derult ki, hogy kisbabank lesz, nagyon orulunk neki hisz mar vartuk. Elmondtuk a szuloknek, akik gratulaltak. Az en szuleim itt le is zartak a temat, nekem mar van egy gyermekem az elozo kapcsolatombol, mindig mindenben egyutt tudtunk mukodni veszekedes nelkul. De a ferjem anyukaja a gratulacio utan mar egybol kijelentette, hogy nagyon komolyan szeretne reszt venni az unokaja eleteben. Elkezdte megszabni, hogy havi hany alkalommal fogunk talalkozni es milyen korulmenyek kozott. Mivel a szuleimmel egy varosban lakunk igy azt oldjam meg hetkoznap, hogy talalkozzanak, a hetvegek meg az ovei. Ekkor megkerdeztem tole, hogy nekunk csaladi szinten akkor az elkepzelese szerint nem lesz egy hetvegenk se? Mondtam neki, hogy ez biztos nem igy fog mukodni. Negyesben is kell lennunk, nem neki szulom a gyereket es kulonben is az en szuleim is dolgoznak, nyilvan egy hetvegi latogatas minosegeben nem olyan mint egy gyors hetkoznap delutani. Erre a fejemhez vagta, hogy nem csak az enyem a gyerek, a szuleimnek raadasul ott van a MASIK, foglalkozzanak azzal hetvegen.

Felalltam es azt mondtam neki, hogy oruljon ha egyaltalan lathatja majd , eljottem. Ferjem annyit mondott neki, hogy nyugodjon meg majd atbeszeljuk.


Nagyon aggodom, hogy mire szamithatok a kesobbiekben ha mar most ilyen ez a no.

Egyebkent nem lakik messze, 1 ora kocsival.


Van valakinek ilyen anyosa? Egyke a ferjem raadasul. Hogy lehet az ilyen anyosokat kordaban tartani, hogy a ferj se seruljon? Nem akarom en bantani ot, de ne rendelkezzen mar az eletunk folott...


2016. szept. 14. 19:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A ferjem halogatja a dolgot, azt mondja raerunk meg ezzel foglalkozni. De en azert szeretnem ezt elore tisztazni, mert en nyugalmat akarok szules utan...
2016. szept. 15. 07:14
 12/19 anonim ***** válasza:
6%

Ha így állsz hozzá, hogy máris a veszekedést generálod, olyan dolgokon, ami még be sem következett, bizony megkeseríted a férjed életét.


Rosszabb vagy, mint az anyósod.

Ha véletlenül fiad születik, az ég óvja a majdani menyedet.

2016. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom is ilyen már a 12 héten elmondta h négyen leszünk egy nagy család mert h odaköltözik és ö kel majd éjszaka a babához.

Állandóan a hasamat akarta fogdosni már akkor is (anyámnak se engedtem neki se) de nem értett a szép szóból ezért párom már rákiabált h értetlen h ne fogdosson.

Megmondta h hogy nevezzük el stb. Most ott tartunk h köszönünk neki és ennyi mert elhordott mindenkinek minket (mert nem ugy csináljuk a dolgokat ahogy ő eltervezte) és ilyen emberre aki igy viselkedik velünk nincs szükség az életünkben.

2016. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Abszolut jol csinalod, idoben leallitottad.


A kulcs az hogy ne engedd at neki semmiben az iranyitast. Ennyi.

2016. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
semmi különös, egyik hétvégén itt a másikon ott és az ünnepekkor itt is ott is. Közlöd hogy a MÁSIK az unokája testvére lesz és nem beszélhet ezért így róla. Törvényileg amúgy havonta egy alkalmat vagy csak köteles megadni szóóóval elmehet melegebb éghajlatra. ezek után ne engedd hogy ő jöjjön látogatóba az maradjon csak a meleg fészketek, mert még a végén ott is dirigálna. Vágd vissza igen nem csak a tiéd a gyerek,de ez igaz rá is, tanuljon meg felnőtt módjára viselkedni és ideje megtanulnia osztozkodni :D Látszik hogy nem volt gyerekszobája.
2016. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

Csírájában kell elfojtani!!!! Anyósom: lagzit szervezett, gyerek nevét megmondta, mikor mivel kell etetni stb.

Mi pedig felvilágosítottuk, hogy felnőtt emberek vagyunk és köszönjük a tanácsait.

Halálos sértődés, mindennek elhordott bennünket, a fián sírt, hogy én mostam ki az agyát stb. duzzog azóta is.

2016. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Úgy latom a férjed konfliktuskerülő, így viszont nagyon nehéz lesz. Az én férjem is egyke és nálunk is a gyerek születése után szabadult el a pokol. Ne hagyd magad, mert a házasságod is tönkreteheti.
2016. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Ó ne aggodj nalunk is ez volt a helyzet. Ha gondolod irj uzit... elmeselem,hogy alakitottam .
2016. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 ha nem nagy titok, leírhatnád dióhèjban, hátha másnak segít a tanács.
2020. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!