Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kozolnetek a leendo...

Hogy kozolnetek a leendo nagyszulokkel a baba hiret, ha feltek a reakciojuktol?

Figyelt kérdés
Benne vagyunk mar a korban es nem is a nagyszuloknek kene eltartani, szoval nem az ilyen dolgok indokoljak az aggodalmat, de eleg varatlanul fogja oket erni a hir az biztos... (En el tudom kepzelni, hogy eleinte nem is fognak orulni)
2016. márc. 25. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk jòl fogadtàk anyàm kivételével a 2. Babát, jelzem minket sem kell eltartani párommal közel 7 éve együtt vagyunk van egy 5 évesünk is,mégis kiakadt jobban mint az első gyereknél pedig akkor még főiskolára jártam bár akkor sem Ő tartott el mert apámnál laktam,de mi együtt éltünk a párommal szülés után nem kellett a szülöknek pénzelni minket mert párom dolgozott. Tehát ez jò kèrdés nem tudhatod a reakciòt😕
2016. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a tényt közölném. Ha nem tetszik, nem kell jó képet vágni hozzá....
2016. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felnőttek vagytok a pároddal?

ha igen, akkor nem szólhatnak bele.


rájuk számítotok hogy segítenek?

vagy otthon laktok még? vagy nincs munkátok? vagy mitől kell félni, ha két felnőtt gyereket vállal?

2016. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényszerűen. Nincs hozzá közük, nincs beleszólásuk, és ezt határozottan hangsúlyoznám is, ha esetleg akadékoskodnának.
2016. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kedvesen felvezetni hogy maguk jöjjenek rá, vagy ahogy többen mondták, elmondani simán tényként.

És szerintem legyen veled a férjed/párod. Ha nem orulnek, ti azért igen mert a ti döntésetek a babavállalás!

Amúgy gratula ;)

2016. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!