Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rajtam kívül van még valaki...

Rajtam kívül van még valaki aki mesélhetne a sógornője vagy az anyósa piti kis húzásáin?

Figyelt kérdés
Volt,hogy szándékosan a sógornőm ( férjem húga) direkt okozta a feszültséget köztünk a férjemel. Egy ideig nem dolgoztam és ezen úgy kiakadt a sógornőm,hogy azt pletykálta rollam,hogy a betegségem csak kitaláció és a bátyja csak eltart engem ameddig en meresztem a pi.csam (már bocs de ezt a szót használta) amugy egy idősek vagyunk a sógornőmel. Nektek is van e esetleg hasonló sztoritok? Szívesen olvasnák párat.
2016. szept. 25. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért? attól a te sógórnőd megváltozik, hogy másé is rosszindulatú? ne rágd magad rajta, éld az életed!
2016. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Anyósomnak nem kevés piti húzása van. Meg a párom exének, aki az anyósommal lakik még mindig..
2016. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a csontos kerdeseket itt gyakorin. Feler egy Dosztojevszkij regennyel.
2016. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a csontos kérdés, ha ezt elolvasod, kiakadsz :,D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


egyébként az én sógornőm (férjem huga) is csináltr dolgokat, elkezdett ránk telepedni, jött minden nap, itt evett, aludt...Szerencsére sikerült rendet tenni a fejében :D aztán kiderült, hogy mindenkinél ezt csinálta, anyósom panaszkodott sokat. durvább dolog nem történt (tudtommal).

2016. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi számít piti húzásnak? Venni egy feltöltőkártyás telefont ès arról írni a fiának sms-t, hogy "szeretlek"? :D voltak ilyenek, de "anyós" ès a drága ingyenèlő "sógornő" ment a levesbe.
2016. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

miért, miért, miért éreztem, hogy a válaszok közt rögtön benne lesz a csontos...


amúgy kedvenc itteni kérdésem az volt, amikor kérdezte a csaj, hogy mit kezdjen az anyósával, aki az eljegyzésükre saját magának és a vőlegénynek is vett gyűrűt (mármint hogy a mamának és fiának is legyen közös gyűrűje)

2016. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

megtaláltam, ez az az anyósos kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. szept. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak a csontos választ ne léci. Már tele van a padlás vele de komolyan.


A többi hozzászólást Köszönöm.

2016. szept. 26. 06:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem vészes anyósjelöltem, de neki is voltak dolgai.

- az szokásos, hogy hívogatja telefonon a párom feszt, mert unatkozik, aztán párom meg pont nem anya pici fia, akkor lerendezi... na, akkor hív engem, hogy elmesélje, amit a páromnak nem tudott... hogy mit nézett tegnap este a tévében meg melyik virág virágzott el a kertben...

- azt hallottam vissza, hogy amikor diploma után 2 hónapig nem kerestem állást, mert nyaralni mentünk, hogy lusta vagyok és el akarom tartatni magam a párommal meg VELE... (azóta köszszépen, majdnem egy éve dolgozom, és 2 hónapon belül találtam jó munkát)

- anyámmal szövetkeznek a hátunk mögött meg kibeszélnek minket, hogy nem mozgunk eleget meg rendetlenek vagyunk... hát igen, anyám is tipikus helikopter anyós...

2016. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ajjaj. Anyos allandoan sir, hogy ehen hal, parom meg bedol neki es a fizeteset rakolti az anyja sok hulyesegere. Mar tobbet nem tud kitaposni belole, most engem pumpol, hogy szerszamos tarolot vegyek neki, hoszigetelesz fizessek az o! hazara, meg kell meg toronyora lanccal.. :D
2016. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!