Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti így odaköltöznétek az...

Ti így odaköltöznétek az anyósotokhoz?

Figyelt kérdés
A párom már nagyon összeakar velem költözni, de ő úgy szeretné, hogy én hozzájuk költözök és így még tud gyűjteni és tudna házat venni. Viszont én albéletbe akarok, hogy lássuk milyen együtt, ráadásul már 2 óra alatt kikészít az anyja, nagyon okoskodós. Egyszerűen ebben nem tudunk megegyezni, mert egyikünk így akarja másikunk meg amúgy, de már szeretnénk együtt élni és családot alapítani. De már egyre több a veszekedés ez miatt, hogy nem egyezünk.

2016. szept. 27. 11:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Én nem költöznék, semmilyen körülmények között se, akkor se ha amúgy jó a viszony.
2016. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Már most rossz a viszony, semmi pénzért nem lennék rá hajlandó. Szerinted mi lenne ott veled, ha ott laknál csak egy hétig? Volt már olyan, hogy mondjuk egy hétvégén át (tehát két éjszakát) ott voltatok végig?
2016. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Van több ismerősöm is, aki így él. Egyik sem jött ki jól a dolgokból
2016. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Sem így, sem sehogy máshogy sem költöznék anyóshoz, akkor sem, ha azt a kapcsolatom bánná - előbb-utóbb úgyis tönkremegy ha anyósnál lakunk, akkor már inkább megspórolom az x hónap szenvedést. Olyan kapcsolatért, amelyben a másik fél nem tud önálló felnőttként viselkedni, számomra nem lenne kár.
2016. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem koltoznek, nem egeszseges ez.
2016. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
4# Ha nem is az önálló felnőttként való gondolkodás, de az, hogy nem érti meg, hogy nem akarok odaköltözni az anyja nyakára.. Kiborítana annyira, hogy akkor fel is út le is út.!
2016. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

#6 Tök érthető. Nekem már az előbbi is elég lenne. Nem vágyom egy óriáscsecsemőre magam mellé :)

#4

2016. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Akkor se költöznék anyósomhoz ha jó lenne a viszonyunk. Mert az összeköltözéssel könnyen megromolhat az is.

Ha meg eleve rossz akkor nincs is kérdés.

Mi is így voltunk egyébként de miután majdnem ráment a kapcsolatunk a vitákra és anyósom áskálódására megértette hogy nem megoldás ha hozzájuk költözünk. De ehhez azért sok szenvedésen kellett átmennem.

2016. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Ne olyan helyre, ami mérgezi az egyik felet. Ha nem jön ki az anyóssal, akkor ne oda. Ha a férfi nem akar albérletbe (érthető), akkor külön maradni. Majd gyereket csak biztos körülmények és lakhatás után tervezzenek. Nem szabad beleugrálni minden hülyeségbe, mert csak a probléma van belőle.
2016. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%

Én pár hónapon belül fogok költözni anyósomhoz. Én sem akarok, pedig jóban vagyunk.

Most sokan írják, hogy semmi pénzért, akkor sem, ha a kapcsolat bánja, de azért egy majd 10 éves kapcsolatot nem dobnék fel úgy, hogy meg sem próbálom. Haláleset miatt költözünk, mielőtt valaki mondaná, nem amiatt, hogy nem tudjuk eltartani magunkat.

2016. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!