Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl sokat várok?

Túl sokat várok?

Figyelt kérdés
Az a bajom sajna úgy alakult higy anyósal élünk együtt.Én nagyon elleneztem,de ide költöztünk,màr4 éve.Nem is tudom hànyszor aksrtam màr elköltözni,de mi dig a pàrom nyert és msradtunk.1éves a közös gyerekünk.mindig is rissz volt a vidzony anyós és köztem,de màr 2 hónapja brutàl.A mosàs a màniàja,higy miért mosok ennyit.Jelzem mi 5en vagyunk.Beszabàlyozta 1nap ő moshat 1 nsp én.Hogy béje legyen végre betartottam,mignem 1x véketlen elszàmoktam és kkmostam sz ő napjàn.Na ment a csapkodàs,bem köszönés a gyerekre nem nézés...ezzel telt be a pohàr...túl nagy vkt a nyugalom keresnie kellett valamit amin csinàlhatja a feszkot.Ezek utàn màr nem akartam túllépni ezen is.Azóta nem beszélünk.De voltam köcsög ku...a,mondta takarodj a ku...a anyàdba,dögölj neg.És a fia mk dent elnéz neki.Semmiért nem szól nem szab hatàrt neki....és nem érti ez miért esik nekem risszul.Màr most vele is tàvolodunk ez miatt.Mist abba naradtunk én bem birom a gyerekekkel elmegyek,ha akar jön ha nem akkor maradhat az anyjàval.Az vokt jön.Ma végre talàltam...a nelkettünk lévő kerületbe lakàst erre közölte bem akar innen elmenni,maradjunk az anyja közelébe,nert egy önző dög vagyok,hogy elviszem a gyereket az anxjàtól!Mert sz anyja negbolondul,nagyon fàjna neki ha nem lenne a gyerek mellette mibden nap.Ti vele maradnàtok?Csak szerintem nem vàgtàk el a köldökzsinort?Nagy elvàràs,hogy àlljon ki a csalàdja nellett?
2016. okt. 3. 22:59
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesíràsért...a telon kicsik a karakterek és csak kiíràs utànbolvastam vissza
2016. okt. 3. 23:02
 2/29 acelsziv ***** válasza:
80%

Tehát ott éltek nála 4 éve, nem jöttök ki jól, elköltözés nem opció, mert a férjed nem hajlandó leválni az anyja csöcseiről, de te még erre odaszültél egy gyereket...

Mindehhez csak gratulálni tudok. Mégis mire számítottál? Várj, kitalálom: A gyerek majd mindent megváltoztat ugye?

Most elköltözhetsz, de ha a gyereket elviszed magaddal az gyerekrablás és a büdös életben nem kapod meg egy per során.

Úgyhogy most hátradőlhetsz és elgondolkozhatsz azon, hogy az agyvérzés fog -e elvinni hamarabb, vagy beraksz magadnak egy jó kis tumort a folyamatos stressztől. Mert azt ne várd, hogy az anyós majd megdöglik. Neki ott vagy te, akibe belerúghat, ha kínja van.

2016. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Potyog a könnyem a röhögéstől! Édes Istenem, egy rohand mosás miatt képesek vagytok háborúzni? Egy mosás vezet a válásba? Mind a ketten megérdemlitek a sorsotokat, ha nem tudtok ilyen marhaságon felülemelkedni!
2016. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Két fúria majdnem összeverekszik egy szaros mosás miatt, de a férj a köcsög?
2016. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
gratulálok az IQ-tokért,hogy ennyi jött le nektek,szerintem nem a mosás a lényeg,csak már betelt a pohár,elejétől piszklta az anyós és lealázóan beszélt vele most.ezt ki lehetvenni az irásból.engem férjem egysezr kipártolt anyja előtt,igenis védjen meg.menj a gyerekkel,ha nem jön,nem jön.vagy keressen közelebbi lakást az anyjához,de legyen határidő.
2016. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves acélszív az iq neked is hatalmas....ha a sajàt gyerekemmwl.elköltözök az apjàtól azt vàlàsnak hívjàk és nem gyerrkrablàsnak!
2016. okt. 4. 06:49
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Szedd ossze magad es koltozz

Ha mazlid van utanad jon a ferjed

2016. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

"ha a sajàt gyerekemmwl.elköltözök az apjàtól azt vàlàsnak hívjàk és nem gyerrkrablàsnak!"

Ha a KÖZÖS gyerekkel válás NÉLKÜL elköltözöl, az jogilag gyerekrablás, kivéve, ha elöször beadod a válókeresetet és kéred az ideiglenes gyerekelhelyezést - ha megadják NEKED ezt a jogot, AKKOR viheted a gyereket.


MInden egyéb esetben az apának ugyanolyan joga van a gyereket vissazvinni, SÖT MÉG TÖBB, mert ö a MEGSZOKOTT környezetbe viszi vissza, te ellenben KISZAKÍTOD onnan.


Szóval tökéletesen igaza van az elözö válaszolónak, erre nincs jogod.

Meg abban is, hogy ilyen rossz helyzetbe és ilyen rossz kapcsolatba gyereket szülni igen nagy felelötlenség volt részedröl!

2016. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Hát. .én már az 5.sorban meguntam a találgatást, hogy vajon mit akarhattal írni
2016. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

nagy hülyeség volt odaköltözni, teherbe esni, kihordani a gyereket és odaszülni.. el kellett volna költözni legalább a gyerek vállalás előtt.

szerintem amúgy ez a kapcsolat menthetetlen, a párod nem normális.

szépen add be a válást és utána költözzetek el a gyerekkel. a párod úgysem menne veled. nem is egészséges ez amúgy, normális felnőtt embernek alap,hogy külön költözik,leválik

2016. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!