Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiam barátnője túl sokat...

A fiam barátnője túl sokat van nálunk. Hogy mondjam meg Neki, hogy ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

18 éves fiam van.Alapjáraton kedvelem a barátnőjét de egy héten 5-6x nálunk van, hétvégén itt is alszik.

Nincs ezzel gond de ugye ilyenkor egy fővel többre kell főznöm ami plusz költség.Hétvégén itt van egyfolytában, egésznap vergődnek, röhögcsélnek...idegesítő.Itt is fürdik..szóval a vízszámla is nő.

A fiamnak már említettem, hogy többet lehetnének ott is, erre az volt a válasz, hogy a lánynak alkoholista az apja és nem szeret náluk lenni.

Értem, de akkor nem tudnának egy parkba vagy máshol találkozni?!

A kislány szokott hozni sütiket,néha hozz vacsira pizzat, segít a takarításban ez igaz de engem ez nem segít ki anyagilag.

A férjem szerint ez így van rendben és én egy hárpia vagyok aki nem érti meg szegényt, mert otthon az apja rosszul bánik Vele.. Persze, ha Neki kénne mindennap bevásárolnia akkor nem lenne ennyire megértő.


2013. szept. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
62%
Bocs de tényleg hárpia vagy... Nem hogy örülnél, hogy szívesen van ott a fiad barátnője. Ennyi erővel mehetnének parkba vagy akárhova ahogy te is írtad, de ehelyett ott vannak veletek, én a helyedben örülnék ennek. Mi például mindig nálunk voltunk (lány vagyok, amikor még nem éltünk együtt) és a barátom anyja mondta is, hogy miért nem vagyunk ott többet (a miért most mindegy). Szóval szerintem inkább örülnöd kéne annak, hogy a lány jól érzi magát nálatok, mert ilyen rosszak náluk a körülmények... Ne mondd már nekem, hogy az az egy plusz fő étel meg hétvégi zuhany annyira megvisel anyagilag... Egyszerűen zavar, hogy a kisfiad most odavan valakiért, akivel ahogy te írtad elröhögcsél és jól érzi magát.
2013. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
70%

annyira sok a plusz kiadás mert az a kislány ott eszik? gondolom nem eszi fel a hütöt...lehet van igazság abban amit a férjed mond

:(

2013. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
Azért az az egy plusz fő 8 hónapon át már kicsit meglátszik.Örülök, hogy jól érzi nálunk de ez így már sok nekem.Nem véletlenül szültem csak két gyereket!
2013. szept. 24. 19:41
 4/83 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén mond el a fiadnak, hogy anyagilag ez megterhelő nektek. Férjed meg küld el bevásárolni.
2013. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
37%
Ha a helyedben lennék, már rég ment volna a telefon a lány szüleinek, hogy akkor beszélgessünk csak el kicsit, miért nálam ül a gyerek a hét 6 napján? Nem hiszem, hogy egy 16-18 évesnél idősebb kiscsajról van szó, neki pedig otthon a helye, a saját szüleinél. Ha pedig családi problémái vannak, a gyermekjólétiseket kell értesíteni, nem saját lakásodból csinálni szociális otthont. Természetesen szívesen látnám bármikor, de nem szociális értelemben.
2013. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
54%
Anyuci pici fia mással van elfoglalva... Pfffff nem hogy orulnel neki.
2013. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
79%

tényleg, mennyi a plusz kiadás? ha így feltűnt, gondolom számokban is látszik...

+ ha visz pizzát, sütit, takarít az tök aranyos dolog, örülnöd kéne. meg csak nem fél órát fürdik minden nap

2013. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Az anyjával volt már erről szó.Ő hivott fel, hogy megkérdezze nem terhes-e ez így nekem.. akkor persze nemet mondtam, mert az még az elején volt. A gyermekjólétisnek azért nem szeretnék szólni. A fiam többett hozzám se szólna az életben.
2013. szept. 24. 19:46
 9/83 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább kis rosszindulatot érzek a leírásodból. Nem hiszem, hogy plusz egy fő olyan sok anyagilag.
2013. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg hárpia vagy!

Nehogy már akkora gond legyen a plusz egy főnek való főzés.Mindig annyit főzöl ami csak a családnak kell vagy mi ? Meg nehogy már csődbe vigyen a víz számla egy ember után!

Képzed a mi a férjemmel itthon lakunk a szüleimmel,nem fogadnak el egy forintot sem,ha adni akarunk akkor megsértődnek,hogy képzeljük?! Ellenben a te fiadat nagyon sajnálom,hogy ilyen vagy!!!!

2013. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!