Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom nem adja vissza a...

Anyosom nem adja vissza a személyes holmijainkat. Mien módon tudom visszaszerezni? Rendőrség kilőve próbáltam

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 13:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%

Hol vannak a holmik? Miért vannak ott? Miért nem adja vissza?

Abból a rengeteg információból amit megadtál az esetről, szerintem szilvás bukta.

2016. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Hova lőtted ki a rendőrséget? A Marsra? Látod, ha nem lőtted volna ki őket, tudnának segíteni. Mi nem tudunk, mert túl kevés információt adtál meg.
2016. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Bemész egy üres dobozzal, előtte/közben köszönsz. Pár perc elteltével kimész egy teli dobozzal, utána/közben köszönsz. Ennyi infóra ennyi a válaszom.
2016. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem tudtam többet irni mert sok volt a karakter ott laktunk anyósomnál oda költöztünk és mivel elég csúnya nézeteltérés volt a végén mert elakarta venni a kislányunkat jogtalanul ezért elköltöztünk abba a pár percbe amit összetudtunk pakolni elhoztuk a többi meg ott maradt !!!
2016. okt. 17. 14:39
 5/46 A kérdező kommentje:
A rendőröket nem a marsra lőttem ki "humoroska" hanem avval is próbálkoztam de eredménytelenül és az hogy elakarta venni a gyereket az konkrétan jogilag történt mert feljelentett a gyámügynél mert ő akart a gyerek gyámja lenni igy nem kell dolgozni mennie cssak hogy időközbe kiderült hogy alaptalanul vádaskodott a gyámügynél ugyh igy járt
2016. okt. 17. 14:46
 6/46 anonim ***** válasza:
85%

Na, így azért többet tudunk. Fel kell jelentened anyóst hamis vád miatt, meg sikkasztás miatt, és pont.

Tudnod kell számlákkal igazolnod a holmik eredetét.

2016. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Hű, hallod nem irigyellek... szerintem elsősorban a párodnak kellene intézkedni, mégiscsak az ő anyjáról van szó. Több verzió is szóba jöhet, nyilván a legjobb az lenne, ha beszélne vele, átmenne, elhozná és kész, de nyilván anyósod nem ilyen egyszerű eset. Azt is lehetne, hogy amikor dolgozik/piacozik/barátnőzik, "suttyomban betörni" (a kulcsok még megvannak?), és "visszalopni" a dolgokat. Némi előkészületet és szervezést igényel, de megvalósítható. A legrosszabb verzió, hogy a párod megfog egy pár "markos legényt", és velük együtt szépen besétál, anyukát figyelmen kívül hagyva összeszedik a cuccokat, majd lelépnek. Így hirtelen ennyi jutott eszembe...
2016. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Leginkabb MILYEN.
2016. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és apóst nem említettél... van após? Rajta keresztül sem lehet megoldani a dolgot?
2016. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Igen a számlákat a rendőrségen is említették én erre mondtam a rendőröknek ,hogy pl. ami bugyikat 2 éve vettem arról nem igen van blokkom ruha darabokról évekre visszamenőleg nem hiszem ,hogy bárki is elrakja visszamenőleg évekre a ruházati blokkokat. Szóval itt a bibi. Meg vannak olyan holmik amiket apósom hozott nekünk sokat segít a mai napig is!!Azokról sincsen blokk de azért ez vér lázító hogy valaki ilyet megtehet büntetlenül a mai világba arról nem is beszélve ,hogy az én adataimmal apósom címére neten keresztül rendelt meg ide az én címemre is és erre is van bizonyíték meg arra is ,hogy leírja megrongálta a ruháimat!
2016. okt. 17. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!