Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van egy túlbuzgó anyósom, ide...

Van egy túlbuzgó anyósom, ide akart telepedni szülés után, kéretlen tanácsok stb. Miért nem képes felfogni, hogyha kérdésem vagy gondom van, akkor se hozzá fogok elsősorban fordulni, hanem anyukámhoz vagy szakember? Nekem ő nagyon idegen.

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj a pároddal, az anyjával pedig neki kéne rendezni a dolgot, nem neked.
2016. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Már megint problémás anyós kérdés.
2016. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
A férjednek a te anyád nem idegen? Vagy ő sokkal intelligensebben áll hozzá a szüleidhez, mint te?
2016. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan az a helyzet. Másfél évig egy szót se beszéltünk anyósommal most mézesmázas és állandóan azzal van h jön majd segiteni. Ugyan olyan akaratos eröszakos mint a tiéd lehet csakaz enyém pluszba oviba is dolgozott. Én azért kérném anyum segitségét inkább mert közelebb érzem magamhoz és ha ö vele kerülnék "összetüzésbe" ha megmondom a véleményem ö nem sértödik be mint anyós hanem meg lehet vele beszélni. Anyós meg soha nem engedett eddig a véleményéböl,inkább pukkadt ha nem úgy történtek a dolgok ahogy ö akarta. Szerintem ha férjed kiáll majd ertetek akkor nem lesz baj ketten legyüritek az anyját :) engem is csak ez vigasztal h párom ismeri h milyen az anyja
2016. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
nem kell rajta rugózni, csak mondj NEM-et.
2016. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
13# lehet hogy az, de nem is neki kell "összezárva" lenni vele. Én vagyok olyan viszonyba az anyámmal, hogy kiszolgálja magát nálunk. Anyósom egy pohár vizet nem mer tölteni magának. Szerinted az milyen segítség lenne ha idejönne mikor megszületik a baba? Nincs bajom vele, ha lesz gyerekünk jöhet látogatni, de ha segítségre van szükségem elsősorban az anyukámat fogom hívni.
2017. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!