Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom anyukája miért köt...

A barátom anyukája miért köt bele miden be? Miért baj az neki ha az ölebemre ruhát adok télen? Miért zavarja az ha én reggel este és suli után, edzés után lezuhanyozok? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés

A barátommal több mint más fél éve vagyunk együtt boldogok vagyunk jól működik a kapcsolatunk.

Az egyetlen dolog ami zavar az anyukája. Anyukájának mindig van valami problémája Pl: Ma haza kísértem a barátomat (150 métere lakunk egymástól) mikor oda értünk kint cigizett az anyukája kijött az utcára és belém kötött , hogy minek van ruha a kutyáimon( csivava és kínai púderpamacs( kínai meztelen szőrös változata)).

Volt, hogy azért kötött belém mert csak natur aktivia joghurtot eszek vagy mert csirkemellen kívül nem eszünk más hús apával. Lakásban tartunk 3 kutyát (+ pitbull) ez is probléma neki.

Én az apukámmal élek kis korom óta ( számomra ő a világ legeslegjobb apukája , ő a legjobb barátom a lelki tárasam) és ezt az anyukája furának tartja . Anyával nem ilyen jó a kapcsolatom sokszor van, hogy nem keres. anya által van egy húgom aki mindig jött velem és apával ha kirándultunk vagy nyaraltunk. – ez végett is beszólt már az anyukája.


Tavaly karácsonyra apa vett magának egy ps 4-et. Volt, hogy én nem voltam otthon ők meg a barátommal játszottak és probléma volt az anyukájának hogy a fia nem otthon van.


Az anyukája volt hogy ler!bancozott , de nincs rá oka és ő sem tud rá normális választ adni.

ez a le r!bizlizés abból fakad, hogy a barátom a második fiú az életemben az első barátom apukám legjobb barátjának a fia ( karácsonykor vagy más „családi” összejövetelekkor ő is ott van az apukájával de ugyan úgy a barátom is.) Jóba is vannak és már egyikünk se akar semmit a másiktól.

Volt , hogy az exem össze futott a barátommal mikor a buszhoz ment és haza vitte autóval. – de az is baj volt.


Én úgy szoktam meg kicsi korom óta, hogy reggel , suli után, sportolás után illetve este lezuhanyozik az ember nekem ez a természetes a normális így érzem magam jól. Régebben volt olyan, hogy a barátomnál aludtam reggel mentem volna zuhanyozni és rám szólt, hogy nem mehetek ezért haza mentem lezuhanyoztam és vissza mentem.

Ezt sokszor felhozza ha ott vagyunk.


Nem rég kaptam egy új telefont és a telefont elhordta mindennek , hogy milyen sz.r hogy ilyen sötét a képernyője( fentebb lehet venni) meg hogy 3 óra alatt lemerült ( 5% on volt mikor meg kaptam)

meg a szerződést a kezébe vette és elkezdte olvasni majd mondani hogy ez hamis meg nem is érvényes ezért meg ezért.


A barátom szeret nálunk lenni mivel mi nem veszekszünk apával csönd van nincs folyamatos kiabálás.

Nem tudom, hogy ez zavarhatja e az anyukáját.


Van hogy kapok valami ruhát elmegyek hozzájuk ( nem hangoztatom hogy jééé most kaptam) és az anyukája beleköt , hogy minek ilyened már volt más színbe, te belehalnál ha nem tudnál folyton vásárolni, nem lenne minden bútor új , meg teli a hűtő drága kajákkal.


Nem vásárolok folyton . De a mi anyagi helyzetünk jobb mint az övéké így mi nem turkálóba járunk.

Ettől még tudom a pénz értékét és vannak otthon kötelességeim.


A barátom szüleit meg hívtuk magunkhoz az után az anyukája elkezdte mondani nekem hogy ha van pénz könnyű tisztán tartani a lakást ( nem értem a tisztagásnak mi köze a pénzhez)

Náluk tényleg nincs rend és tisztaság, a kádjuk gusztustalan.

Ő wc használat után vagy ha haza értek nem mosnak kezet ( kivéve a barátomat) míg nekem az az első – ebbe is belekötött.


Volt hogy főztem a barátoméknál és én a hús a krumplit az zöldségeket meg mosom , az anyukája meg ez végett is rám szólt akkor össze is vesztem vele. (én senkit nem láttam még aki ne mosta volna meg a húst vagy a krumplit vagy bármi ilyet).


Túl reagálnám az egészet?

Vagy ha nem akkor mégis miért ilyen a barátom anyukája?


2016. dec. 17. 15:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy s€ggfej.
2016. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Mindenben veled értek egyet. Én is hasonló vagyok. Anyuka elég furcsa, le kell pottyantani magasról. Változni nem fog. De azért ne hagy magadat!

20N

2016. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz vele. Probald meg kizarni. Megkeseredett, rosszindulatu, irigy, szuklatokoru. O mar ilyen marad. Teljesen normalis, rendes lanynak tunsz. Csak a baratodra hallgas, ne az anyosra. A sztori alapjan o is rendes, normalis, mint te. Biztosan nagyon szep par vagytok. Az a lenyeg, hogy vele meg legyen a kozos hang, egyetertes. Vele epitesz majd lassan kozos eletet, nem a mamaval.
2016. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit korán kóstolsz bele a jóba - mármint a tipikus anyósba. Ennyi idősen, neked még ráérne. Tényleg ne hagyd magad, ilyen volt, ilyen lesz. Tipikus rosszmájú, zsörtölődő, állandóan megjegyzéseket tevő vérbeli anyós!
2016. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Bár a leírásból nem derül ki, van apuka az anyuka mellett ? Anyuka félti saját magát, hogy elveszti a kisfiát és egyedül marad.
2016. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Uh, kínlódna vele a franc. Fix, hogy nem mennék hozzájuk.
2016. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Szedd elő a türelmedet. Szebben, jobban, okosabban éltek, mint a fiud családja. A barátodat ez is vonzza minden bizonnyal, ezért is van szivesen nálatok. Próbáld meg elereszteni a füled mellett "anyósod " beszólongatásait, konfliktusnak semmi értelem. Nincs neki igaza, de méis célszerűbb számodra elkerülni a vitát, nem megsértődni. Igen, a hust is, a zöldséget is megmossuk, de meg ám! A kezünket is.
2016. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Ha minden igaz, tök rendes csajszi lehetsz. Nyilvan féltékeny rád meg kisebbrendűségi komplexusa van veled szemben. Ne menj inkább hozzájuk, hiszen egyértelműen arra pályázik, hogy elüldözzön a fia mellől.

A lepontozós fogyatékosokat meg nem értem, mi nem tetszik...

2016. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

A barátod anjya konkrétan egy kőbunkó. Ennek a némbernek te sose leszel elég jó, ha megfeszülsz, akkor sem. Ha a barátoddal tartósan együtt lesztek, akkor a banyát ki kell zárni az életetekből, mert anyósnak még rosszabb lesz.


Az baromság, hogy a tisztasághoz pénz kell, ez csak kifogás volt a piszkos banyától.

2016. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Ne reagálj sehogy, vagy ne is menj oda.

Sötét irigy bunkó... stb.

2016. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!