Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek milyen a viszonyotok a...

Nektek milyen a viszonyotok a barátotok/barátnőtök, párotok, házastársatok szüleivel?

Figyelt kérdés

Ha gondoljátok írjátok meg a korotokat, illetve, hogy mióta vagytok együtt, ismeritek egymást.

Meg mondom őszintén kíváncsi vagyok másoknál, hogy megy ez.



2016. dec. 19. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve vagyunk együtt.Járunk.

Jó a kapcsolatom a szüleivel.:)

Elfogadtak,és bírnak is.

Az anyukáját imádom,egy tündér.

Apukáját is bírom,már többször is

segített nekem.:D


Szóval jól megvagyunk,jó kapcsolatot ápolunk,remélem így is marad.


L

2016. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

36 vagyok, 17 eve egyutt - azt hinned, ennyi idosen, plane ennyi ido utan csalastagnak erezzuk egymast, de nem, irtozatosan feszengek a jelenletukben.

36N

2016. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jóban vagyok a vőlegényem anyukájával,apukája sajnos már nem él. Eleinte nem szimpatizáltunk annyira egymással,kb fél év alatt változott ez meg,ennek már lassan öt éve.Szoktunk csajos napokat tartani,sokat beszélgetünk telefonon,találkozni kb 2-3 hetente szoktunk.
2016. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
8éve vagyunk együtt csak anyósom van és az első perctől nem kedvel.Most már több hónap is van hogy nem beszélünk pedig unoka is van. 30/N
2016. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosak, kedvesek velem. Érdeklődnek a vizsgáim felől, szüleim felől, hívnak magukkal nyaralni, és bármennyit lehetek náluk. (Cserébe persze én is nagyon igyekszem, hogy kedves legyek velük, viszek nekik néha sütit, vagy valami apróságot :)

22L, 23F, egy éve együtt, 3 éve ismerjük egymást.

2016. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jò a kapcsolatom apòsommal, jobb mint a sajat apámmal, több a közös tèmánk.

Anyòsom sajnos nemrèg elhunyt, nagyon szerettem, "barátnői" viszonyunk volt.


24N,33F

4.5 ève együtt

2016. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
A barátommal 10 hónapja járunk, ritkán találkozom a szüleivel, de ha igen nagyon aranyosak és jól kijövünk.:) Tinik vagyunk, a barátom 16, én 15 éves vagyok. :)
2016. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

8 éve vagyunk együtt, már az első héten bemutatott az akkor még csak anyósjelöltemnek :)

Édesapjával 8 éves kora óta nem tartja a kapcsolatot semmit nem tudunk róla.

Anyukáját egyszerűen imádom! És úgy érzem, hogy ez fordítva is így van ( megölelget, megpuszilgat ha épp kedve tartja :) )

Férjem is imádja az én szüleimet, Anyukám is egyenesen rajong a férjemért és nem az unoka hozta kőzelebb a családot. !:D

Egyébként sógorom azvegyetlen , akivel a kezdetektől nem szimpatizáltam, bár ő sose jött ki senkivel.


25/N

2016. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Lassan 2 éve vagyunk párkapcsolatban, ő 23 éves, én 17.

Idén nyáron találkoztam először az anyukájával és a nevelőapjával. Azóta még egyszer az anyukájával. Az igazi apját nem ismerem, és nem is akarja, hogy megismerjem, mert kiskorában kidobta őket, Úgyhogy róla nem tudok semmit.

Az anyukája nagyon aranyos, első találkozáskor tudta, hogy félek, de átölelt, és megnyugtatott, hogy nem esz meg :D

A nevelőapjával csak pár szót beszéltem, viszont ő is, és az anyukája is tudja, hogy itthon eléggé rossz nekem, úgy értem öcsémmel kell egy szobában lennem, emeletes ágyon, apám állandóan ver, anyám leszarja a betegségemet és nem enged el orvoshoz, és depressziós vagyok ezek miatt. Úgyhogy másfél év múlva költözök hozzájuk, szülei tárt karokkal várnak, ezért nagyon hálás vagyok. :)


17/L

2016. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok, távkapcsolatot akartam írni, csak a telóm kijavította párkapcsolatra. :D
2016. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!