Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen viszonyotok van anyosot...

Milyen viszonyotok van anyosotokkal es aposotokkal? Es a ferjeiteknek a Ti szuleitekkel?

Figyelt kérdés
Nekem iszonyat mazlim van. Nagyon jofejek es lazak mindketten. Anyukam imadja a paromat, apam viszont utalja. Mondjuk o mindenkit utal, nem is nagyon tartom vele a kapcsolatot. Akinek van gyerek:valtozott a kapcsolatotok a gyerek megszuletese utan?
2014. nov. 15. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem baj én anyós-após, anya-apa oldalról írok. Nem beszélünk bele a fiatalok életébe, ha kell segítjük egymást. Így mindenkivel jóba vagyunk. A gyerek, gyerekek csak plusz öröm.
2014. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én viszonyom

apóssal (már nem él): utált az első naptól kezdve, és mindent elkövetett, hogy szét szedjen minket. Az utálata csak a halála miatt szűnt meg.

anyóssal: Imádom, és ő is szeret. Nagyon jó a kapcsolatunk. Mivel messze lakunk egymástól így igyekszünk mindig támogatni, segíteni, és ha hazamegyünk mindig tárt karokkal fogadd minket.


A férjem kapcsolata a szüleimmel

anyámmal: Már ő sem él, de mivel nem igazán voltam vele én sem kapcsolatban így semleges. 10 év alatt jó ha háromszor találkoztak, bár ilyenkor normális társalgás volt

apámmal: Apám bírja nagyon, ha megyünk akkor elbeszélgetnek, elviccelődnek egymással.

2014. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint szinte többet kaptam a feleségem szüleitől, mint saját szüleimtől, szerettem és tiszteltem őket. Feleségem az én szüleimmel ellentmondásos viszonyban volt, de ez elsősorban az ő lobbanékonyabb, érzelmileg jobban befolyásolt személyiségének tudható be.
2014. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére mindenki szeret mindenkit :) gyakorlatilag kaptam egy-egy plusz szülőt :)
2014. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nagyon-nagyon jó, kb. mint ahogy te írtad, kérdező! A szüleink eleve hasonló beállítottságúak, érdeklődésűek és természetűek. Fiatalosak, barátságosak, lazák. Egymással is kijönnek, mi pedig a másik szüleivel is nagyon jól!
2014. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A viszonyom apósommal jó, haragszik a világra, de elvagyunk, nem rosszindulatú, csak nem túl beszédes, ha mégis beszél, általában panaszkodik. Anyósommal nagyon jó a kapcsolatom, mázlista vagyok.:) nem szólnak bele semmibe, ahogy eddig sem. Az unoka érkezése után is maradt a jó viszony. Férjem viszonya a szüleimmel: anya végtelenül rosszindulatú ember, így a férjem őt nem nagyon csípi, születésnap, névnap, karácsony- ezeken a napokon találkoznak. Megértem és nem erőltetem, tudom milyen anyám. Apával jól elvannak, sűrűn beszélnek, ha nem találkozunk, felhívja apát, hogy hogy van, stb.
2014. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A viszonyom apóssal: Nagyon jó! Imádom, vicces, talpra esett ember.

Anyósommal: Azt hittem jóban vagyunk, tiszteltem, de 1 hónappal ezelőtt kiderült, hogy a részéről teljes képmutatás volt a viszonyunk. Nem hogy nem kedvel, de egyenesen sérelmezi azt, hogy elvettem tőle a fiát. Manipulatív és számító nő.


A párom imádja a szüleimet. Jobban tiszteli őket, mint a sajátjait.

2014. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apósom nincs,már jóval előtte meghalt,hogy én a férjemet megismertem.Az anyósommal érdekes a kapcsolatom.Eleinte nagyon kedves volt,meg segítőkész,aztán a sógornőm bekevert,és utána folyton marták a férjem.Engem sosem bántottak,de nekem is fájt,ahogy a férjemmel bántak/beszéltek.Most,hogy nagyon messze költözött sógornőm,egy csapásra minden szép és jó lett.Az én szüleim elváltak még tini koromban,apukámmal nem sokszor találkozom,de szerintem nincs baja a férjemmel.Anyukám meg úgy szereti mint a saját fiát.
2014. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Anyósommal kölcsönösen imádjuk egymást, közel is lakik, fiatal is, mindig felhív, hogy átugorhat-e egy sörre :D (a párja egyáltalán nem iszik)

Apósom alig ismerem, néhányszor találkoztunk csak, mert külföldön dolgozik, állandóan úton van. Kedves ő is, de nem olyan közvetlen a kapcsolatunk, mint anyósommal.

Anyukám utálja a párom, de ez kölcsönös. Igaz, anyukám mindenki utálja, szóval meg se lepett a dolog.

Apukámmal elbeszélgetnek, de róla nem tudom eldönteni, ő meg nem hajlandó nyilatkozni. Az tény, hogy amikor néhány napot nálunk töltött (menekült anya közeléből :( ), akkor látszott, hogy jól érezte magát velünk.

2014. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyósomékkal nagyon jó a kapcsolatunk, szeretetteljes emberek. Mióta van baba nálunk azt érzem, hogy nyitottabb vagyok velük, ennyi a változás. Szüleimmel is idilli volt minden, szerették a férjem, míg beleillett abba a képbe, amit elvártak tőle. Anyámmal összevesztem/tünk, sajnos elviselhetetlen.
2014. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!