Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék hogy a férjem ne...

Mit tehetnék hogy a férjem ne akarjon elválni azért mert nekem nem tetszik hogy az anyja befurakodik az életünkbe? Amit persze a férjem nem vesz észre.

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj,de ilyen férjtől én magam válnék el,sőt hozzá sem mentem volna.
2016. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Ennyiből nem lehet tudni kinek van igaza. Lehet bunkó vagy az anyjával. Ilyentől én is válnék.
2016. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Anyuci pici fia.

Mutasd meg a férjednek, hogy mit csinál az anyja. Vedd fel, fényképezd le, bizonyítsd tettekkel, és ne szavakkal, hogy rátok van kattanva.

Mivel az anyja, mindig ő lesz az első nő az életében, de ez nem azt jelenti, hogy elfogultnak kéne lennie vele szemben.

Üljetek le és beszéljétek meg őszintén: mondd el neki mi a problémád, ne köntörfalazz.

Ha meglátja a te szemszögedet, nem akar majd válni.

Szereted a férjed vagy csak nem akarsz változtatni?

És te hogyan reagálsz az anyós viselkedésére pontosan?


Muszáj kommunikálnotok. Nem elég, hogy azt mondod neki,hogy "hé, anyád befurakszik az életünkbe!" - magyarázd is meg, hogy miért. Mint már mondtam: BIZONYÍTSD.

És ha szabad, fejtsd ki itt is, találunk rá neked valami megoldást.


Ha a férjed nem tágít, akkor lépj ki a kapcsolatból, bármilyen nehéz is, mert sosem lesz egészséges a viszonyotok.

2016. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
Ne ellenségeskedj az anyjával. ha a férjed az anyja mellett áll, nincs más lehetőséged. Amúgy is tanácsos jó viszonyt fenntartani a párod szüleivel.
2016. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sajnos az anyósom nem kedvel pedig soha nem ártottam neki mindig mindenben segítettem amiben tudtam. De a férjemmel volt egy vita ami addig fajult hogy én és a kislányunk elköltöztünk vagy két hónapra de a férjemmel tisztáztuk a helyzezett vissza mentünk és onnantól kezdve nem is nagyon tartom a kapcsolatot az anyóssal. A férjem sokszor kihagy a házastársi döntésekből inkább az anyjával döntenek dolgokról. Anyósom már nem lát szívesen magánál vendégségbe ha ő jön hozzánk akkor én ott se lehetek velük külön szobába kell vonulnom. Hallom hogy miket mond a hátam mögött másoknak de férjem előtt előadja hogy ő a kisangyal és velem van a probléma
2016. dec. 22. 05:20
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
A saját lakásodban neked kell félrevonulni????
2016. dec. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez így van. Ha ott vagyok láttom hogy azt üzenik hogy húzzak már el zavarok
2016. dec. 22. 06:05
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nem értem, az után, amit írtál, hogy TE miért is nem akarsz válni?!


A férjed semmibe vesz, az anyját helyezi előtérbe, neked a saját otthonodban bujkálni és kussolni kell.

Az ilyen pasit meg kell hagyni anyukának, és szépen be kell adni a válást!

Nem ti lesztek az első pár, akiknek a házasságát egy nő teszi tönkre, és az a nő pont az anyóspajtás! Legalább annyi válásért felelősek, mint a szeretők!


Akkor már nem érdemes a házasságért küzdeni, ha férjed egyértelműen őt választotta helyetted.

Akkor se, ha egy focicsapatra való gyerek van! Nekik se jó ebben felnőni, hogy jön a nagyi, és akkor néma ku.ssban megyünk a szobába bezárkózni, hogy anyát nyugodtan tudják mindenfélének elmondani!


Az egyetlen, amit még meg tudsz menteni, az a büszkeséged maradéka, ha beadod a válást, és emelt fővel távozol onnét, ahol útban vagy.

2016. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Mert pl az én párom se vette észre, hogy az orra előtt osztott ki az anyja és nem védett meg! Én ezt elmeséltem Anyának, aki elkezdte - mikor nála voltunk - osztogatni a páromat. Persze azt megjegyezte, hogy az én anyám őt cseszegette, én meg nem védtem meg. De mikor az ő anyjáról mondtam ugyan ezt: jaj biztos nem úgy gondolta amit mondott! Ja biztos! Csak az enyém gondolta úgy!


Mondanám neki ha felcseszné az agyam ezzel az én anyám szent hozzá állással, hogy menjél vissza anyádhoz!

2016. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Már én is gondolkoztam a váláson csak félek hogy a gyereket elveszik tőlem az anyjával egyetemben. Mert anyós szerint nem megfelelően nevelem a gyereket pedig él tanuló a suliba kiegyensúlyozott nyugodt gyermek. Meg nincs sajnos hova mennem a válás után mert a házat egyedül nem tudom fenntartani
2016. dec. 22. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!