Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány hónap után az ideális a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap után az ideális a barátnőmnél aludni? (. úgy hogy az anyja is tud róla. :'D)

Figyelt kérdés

18F

A barátnőm 17L

A szülei elváltak.az anyjával lakik.

3 hónapja vagyunk együtt.

Már fél hónap után aludtam nála.de úgy hogy az anyja üzleti úton volt egész hétvégén.de ő nemtudott róla xd

Aztán volt még párszor ilyen az anyja tudta nélkül. Kb 6x

De egyszer mikor fél hónapja voltunk együtt akkor lekéstem az este utolsó buszát így nem tudtam volna hazamenni.na a barátnőmért jött az anyja és meg lett beszélve hogy náluk alugyak.de az anyja ilyen szigorúbb.

És elég furcsán viselkedett mikor ott voltam náluk.a barátnőm aztmondta hogy most még szigorúbb mint szokott meg furább.

Mikor mindenki aludt már akkor odajott hozzám a barátnőm a nappaliba ahol aludtam,beszélgettünk.ő kiverte nekem,én megujjaztam.mikor ő ment vissza a szobájába akkor azt mondta hogy nyitva volt az anyja ajtaja.és hogy az anyja kb járőrözött egész este.

Reggel meg furcsa módon sokkal kedvesebb volt az anyja.megkinalt turmixxal is meg poénkodott.

De megertem a gyanakvását mer akkor még csak fél hónapja voltunk együtt a lányával.

De már 4.hónap lesz lassan és felhoztam a barátnőmnek hogy aludhatnék péntekenként nála.

Szerintetek hány hónap a korrekt?



2015. okt. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a lány megy hozzád?
2015. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"ő kiverte nekem,én megujjaztam"


Ez akkora fordulópont volt a hosszú kérdésedben picit meglepődtem. :DDDDD

2015. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem ismer régóta akkor nem túl valószínű, hogy hamar engedni fogja, hisz még is csak a pici lányáról van szó és ő is nagyon jól tudja, hogy nem csak alvás lenne. :D

Nem tudom mikor lenne korrekt... 18 év alatt még "a szülő diktál", ha elmúlt a barátnőd már 18 akkor már nem lesz beleszólása, amúgy meg szerintem minden szülőben más van. Pl nálunk is ugyan ez a helyzet, én 17 vagyok a barátom pedig 18, 5 hónapja vagyunk együtt, de már 3 éve ismerjük egymást, az együtt alvás még szóba sem kerülhet itthon. :/ Barátnőm szintén 17 az ő barátja pedig 20, 2 hónap után együtt aludhattak már. De idővel úgy is enyhülni fog az anyja :) Kitartás. :)

2015. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!