Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Após jelöltem elég kimért!...

Tibi8729 kérdése:

Após jelöltem elég kimért! Hogyan tudom meggyőzni, hogy bízhat bennem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg még nem ismer eléggé és alapból bizalmatlan.

Ez idő kérdése.

2016. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Minden ember más és más. Őt is ugyanúgy feszélyezheti a helyzet, mint téged. Mármint gondolj csak bele, a hosszú éveken át nevelgetett virágszálát épp most készül letépni valami jöttment. Nem tudom, mennyi ideje ismered az öreget, de idő kell ennek is, mint mindennek. Soha nem tudhatod, mikor sikerül áttörni a falat, ha sikerül egyáltalán. Lehet, hogy az első közös pálinkázás, lehet, hogy az első segítség a bajban, vagy akár csak ha kiderül, hogy mindketten szerettek pl. horgászni. Te addig is legyél nyitott és figyelmes felé, de ne vidd túlzásba, az sem mindig jó.
2016. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, ellenkezőjére válaszolok. Ha nyomulsz, akkor akár 10-szer annyi időbe is telhet.


Valószínűleg azon kevés emberhez tartozik, aki még ki akarja ismerni a másikat. Ez jó, majd meglátod.

2016. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lekri ***** válasza:
84%

Semmiképp se bizonygass, bizonyítsanak a tetteid!

De oldja a feszültséget, ha megtudod mi érdekli (hobbi, vagy hasonló) és arról beszélgetsz vele. Nem erőltetetten, csak fesztelenül. Az is jó lehet, ha kérdezed ilyesmiről.

2016. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy őnmagad bízd az időre majd eljőn az ideje ennek is. Ha látja szereted a párod és fontos neked nem lesz semmi gond. Hiszen mi a legfontosabb neki hogy boldog lehessen a gyermeke.
2016. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem ,nem hangoztatod,hogy utálok dolgozni,utálok tanulni,de a lányát imádom.
2016. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!