Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem engedi hogy be...

Anya nem engedi hogy be fessem a hajamat valamilyen extrém színre. Hogyan tudom meggyőzni hogy a szín az kimosható a szőkítőt meg sulira vissza festem? 15/f

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem anyukádnak nem csak azért nem engedi, mert még fiatal vagy (bár nekem ennyi idősen lila hajam volt), hanem szerintem azért sem, mert egy ilyen mutatvány alaphangon 20.000Ft körül van. :\
2016. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
És hogyan tudunk meggyőzni téged mi arról, hogy ez nem menő ?
2016. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 nem 20 000 mert itthon csinalnam es a festek alig van 5000 ft.

#2 ezt h erted?

2016. aug. 3. 17:33
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Már nem azért, de az "extrém szín" az nagyon csúnya. Annyira undorító amikor rózsaszín, zöld meg lila hajú cafkákat látok az utcán. Egyáltalán nem menő!
2016. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%
Te ilyen páwa hülyegyerek vagy?
2016. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4 kinek mi a csúnya

#5 nem páwa hanem emo

Es kék lenne

De nem azt kérdeztem hogy mi a csúnya és mi nem hanem azt h hogyan gyozzem meg anyamat?

2016. aug. 3. 17:38
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Otthon akarod megcsinálni? o.O Ennyire szeretnéd, hogy széttörjön a hajad? Nem véletlenül vannak fodrászok kicsi csillag. Ilyeneket nem csinál épeszű ember otthon. Kicsit nézz utána, hogy mi hogy működik, csak mert youtube-on láttál 5db tutorial videót, még nem vagy vérprofi.

Az extrém hajszínhez, meg olyan stílus is kell, hogy tudd viselni/hordani. Szerintem először vegyél parókát, olyan színűt amilyet akarsz, próbáld ki, hogy hogy állna. Én is 15 évesen kezdtem festeni a hajamat, voltam lila, piros, aztán szőke, aztán megint lila, most meg 24 éves fejjel már nem festetem a hajamat. Megcsináltattam tavaly augusztusban az ombrét, de már szinte azt is megbántam. Évek óta növesztem le. Ma szinte csak az eredeti hajszínem van, az alján van némi ombre (világosbarna).

Lényeg a lényeg, hogy otthon ne állj neki, mert csúnya balesetek tudnak történni. Értsd úgy, hogy szó szerint a szőkítéstől ketté tud törni a hajad, teljesen random helyeken. Ha a szőkítés során nincs megfelelően ápolva a hajad, búcsút inthetsz tőle. Tapintásra sem lesz már olyan, mint most. Száraz lesz, évekbe telik mire lenöveszted, és hiába fested vissza az eredetire, a festék kopik, folyamatosan festheted, hogy ne legyen foltos a hajad. Gondold át még párszor mielőtt belevágnál.

2016. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már fel eve gondolkozom rajta de csak arra jutok h keket akarok.. ill ha be tartom a hasznalati utasitast akkor nem lesz baleset... de ha szulok vagytok/lennetek akk mit szolnatok ha sutyiba be festene?
2016. aug. 3. 17:45
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Pontozzatok le, de én nem vagyok ellene az extrém hajszíneknek, ha a gyerekem ilyet akarna megengedném neki, de csakis azzal a feltétellel, hogy profi hozzáértő szakemberrel csináltatja, mert az otthoni szőkítésből nagyon csúnya balesetek lehetnek!
2016. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Bakker, fiúról van szó!

Ha nem tetszik, vagy suli kezdésre nem varázsol oda is megfelelő hajat, akkor le kell nyírni és kész.

Engedném, ezzel a feltétellel.

2016. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!