Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem takarítanak ki...

Miért nem takarítanak ki maguk után?

Figyelt kérdés
Pároméknak van egy nyaralójuk. Sokat járunk le. Haza indulás előtt kitakarítok, párom segít rendet tenni. Kb. Fél éve mikor a szülei lejárnak olyan mintha nem érdekelné őket semmi, morzsás, kajás az asztal, nincs felporszívózva, legutóbb el kellett pakolnunk utánuk. A hipó bele volt öntve a kádba. Papucsaik szanaszét a lakásban, képkereteket inkább eldugták, mert ugye így nem kellett leporolniuk. Szóval undorító a lakás utánuk. Az elmosott csetres koszos. bútorok szétpakolva. Nem is értem miért.
2017. jan. 2. 13:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Pl szóljatok nekik, hogy takarítsák ki.
2017. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Jah, amúgy azért hagyják úgy, mert tudják, hogy ti úgyis kitakarítotok.
2017. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Mivel az ő nyaralójuk, sajna olyan disznó módjára viselkedhetnek ott, ahogy akarnak, viszont nem kötelező oda menni.

Én szólnék a páromnak, hogy beszéljen velük, hogy ha még egyszer így hagyják, akkor én nem takarítok utánuk. Sőt, én is olyan koszosan fogom otthagyni nekik.

Ha nem változna a helyzet, akkor én soha többé nem mennék a nyaralójukba. Inkább kifizetném a pénzt wellnessre, vagy körutazásra stb.

2017. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
A párod ehhez mit szól?
2017. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Párom semmit. Én már többször tettem megjegyzest ezekre a dolgokra. Ő bevédte őket annyival hogy idősek... de szerintem a kornak ehhez semmi köze.
2017. jan. 2. 14:33
 6/28 A kérdező kommentje:
Van a közelben egy másik nyaralójuk. Egyszer aludtunk ott. De utána közöltem is a párommal hogy a nagy kosz és a kupi miatt oda többet nem megyek. Múltkor az anyja mondta ki kellene már takarítani de semmi kedve hozzá.
2017. jan. 2. 14:34
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tetszik az ő nyaralójuk, menjetek a tiétekbe:-)
2017. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
De bizony hogy lehet köze a koruknak hozzá! Milyen idősek? Másrészt meg ha nem tetszik az ajándék ló, ez esetben a nyaraló, nem kell odamenni és kész. Nem muszáj ám használni....
2017. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Otthon se nagyon takarítanak... gondolom az is tök termeszetes. Miért kell nekem rontani?
2017. jan. 2. 14:43
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Mert ki rontott neked?
2017. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!