Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is van h leszólják a...

Másnak is van h leszólják a szülei ha számítógépezik de ők maguk e-mailt se tudnak írni meg úgy semmit se csinálni?

Figyelt kérdés

Nálunk mindig ez van. Bár mondjuk a szüleim nem igaz mert apám már nem él. De általánosságban értem.

Szóval én segítsek ha emailt kell írni v mit telepíteni frissíteni, szerelni... És most itt nem sorolnék fel egy lexikont de minden informatikai dolgot én csinálok itthon.


Anyám képes lenne egy újratelepítésért is bevinni szervizbe puff 5.000 Ft. De én megcsinálom mindennel együtt 1-2 óra alatt.


Csak nem értem h akkor mér kell beszólni.

Jó ok h a 50-60 nem igazán vágják az ipart ezt én értem.

Csak azt a dumát unom már h "Már megint a számítógép"

Komolyan én kérek elnézést h van hobbim.


Bár tudom társadalmilag elfogadottabb lenne ha alkoholista lennék. De utálom az italt.



2013. szept. 7. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, engem is piszkáltak érte a szüleim 15 évesen, aztán 25 évesen már rég megértettem miért... az ember a legszebb éveit vesztegeti el a hülye számítógép előtt játékokkal, programokkal, netezéssel, holott ennyi idősen úgy ráér mint a fene, minden barátjára, hobbijára, szórakozására lenne idő.


Aztán egyszer csak nyakába szakad az egyetem és a munka, el is felejti mi az a számítógép mint élvezeti cikk, mert örül, ha hazajön és valami értelmes, tartalmas pihenéssel vagy kikapcsolódással töltheti az idejét, és rájön, hogy mennyi percet vesztegetett el a gép előtt ülve, amit hasznosabban is tölthetett volna:)


Magával a gépszereléssel nincs baj, én is megcsinálom itthon. Általában azzal van a baj, ha az embernek ez az egyetlen szórakozása, kikapcsolódása.

2013. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Síva36 válasza:
Az én szüleim sem vágják a gépés dolgokat....De nekem ne szólnak be
2013. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most nem értelek, mi a gond ? Nekik talán az, hogy sokat ülsz a gép előtt ? Bár ez is csak tipp.
2013. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a ez egymás közti kapcsolatra megy akkor megértem. Nekem is volt egy időszak még középsuliba jártam, hogy hazajöttem csak köszöntem és már a szobámban ültem a gép előtt és nem láttak csak vacsorakor, sőt volt, hogy inkább behoztam a kaját és a gép előtt ettem. Aztán mikor valami problémám volt és első válasznak az jött, hogy miért nem az interneten keresel választ rá, akkor esett le, hogy mit is csinálok. Próbáljatok közös programot találni pl. mi szinte minden hétvégén nézünk gépen valami filmet de van hogy közösen játszunk logikai játékokat.
2013. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért, mert nem értenek hozzá, nem tudják, mennyi mindent lehet ott csinálni.
2013. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan :)
2013. szept. 7. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem irtad ki, hogy értelmes válaszokat nem akarsz látni, hanem csak ugyanilyen kockák véleményét, ami azonos a tieddel? Bár kétlem, hogy bármit sikerült az elbutult fejeddel felfognod.
2013. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam az össze hsz-t és nem ülök sokat a gép előtt.

Am egyetemista vok de ne zavarjon.

2013. szept. 8. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!