Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Engem is kibeszélhet az anyósom?

Engem is kibeszélhet az anyósom?

Figyelt kérdés
Páromtól mindig azt hallom az ő anyukája nem ítélkezik mások felett és nem érdekli mások élete. Akárhányszor ott vagyunk a szüleinél az anyja kibeszél másokat. A lányát , annak a férjét, hogy az biztos egy drogos, annak a szülei lusták biztos az unokája takarít ott. Meg ehhez hasonlók. Én ilyenkor nagyokat pislogok. Nem értem miért beszél róluk valótlanságokat.
2017. jan. 5. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Naná, miért pont téged ne? És mások pont annyira veszik komolyan, mint te azt, hogy drogos a veje, meg az unokája takarít a szülei helyett, és a többi.
2017. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem veszem komolyan, de nem is értem miért talál ki valótlan dolgokat és mondja el nekünk.
2017. jan. 5. 12:04
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

TE pislogsz, ezt megértem.

És a párod? Ő nem szégyenkezik esetleg? Hiszen az ő anyukája nem ítélkezik, nem érdekli mások élete - párod szerint!

2017. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Apósom is ilyen ( anyós sajnos nem él már)... mindenkit kibeszél! Csak akkor ciki, amikor körbeér az infó.

Mi már minimalizáltuk a kapcsolatot...páromnak lett elege első körben. Azóta nem tud rólunk kb semmit :D nincs mit kipletykàlni

2017. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Szinte tuti, hogy téged is kibeszél-ilyen típus...
2017. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Unatkozik. Vele nem történik semmi érdekes, nincs mit mesélnie. Persze ettől még nem normális. Az én anyám rólam mesélte, hogy drogos vagyok, meg szerinte leszbikus is (jelzem, 4gyermekünk van a párommal, boldog kapcsolatban élünk, és aki értelemszerűen férfi). Én tűrtem egy darabig, rá is kérdeztem, hogyan is gondolja, hogy mindenfélét mesél rólunk, mindig azt mondta, nem gondolja komolyan. Szerinte vicces. Szerintem meg idióta. Ha kértem, se vett vissza belőle, mindig hallottam vissza az új sztorikat rólunk, meguntam és 2éve nem láttam. De még most is mondja... biztos, hogy rólad is van sztorija anyósodnak, de én tényleg a férjemmel beszélném ezt meg először, ha szerinte ez normális, akkor vele is baj van..
2017. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Áhhhh...persze, hogy kibeszél.

Én is egy ideig azt hittem, hogy csak másokat, bár elég kényelmetlen volt hallgatni, ahogyan kibeszéli a sógornőmet. Aztán egyszer hallottam, hogy rólam is beszél, bár annyira nem volt durva, ő nem talál ki valótlanságokat.

Szerintem ignoráld, ha elkezd másokról bezsélni, ne kapcsolódj be, vagy tereld a témát.

2017. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Ronda szipirtyó, majd kap egy polgári pert becsületsértés/rágalmazás miatt, akkor meg ő fog bambán bámulni a bíróra.
2017. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

# 6


Te jó ég...ez durva. :(

2017. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mikor ilyeneket mesél nem reagálok semmit. Legtöbbször felhúzom a szemöldököm. És hiába váltunk témát mi többiek akkor is felhoz valaki mást. Múltkor a férje húgát is! Egy mentálisan beteg nő, kitalálta hogy betörtek hozzá, és anyósom ezen úgy kiakadt hogy férje is csitítgatta. És persze pont szenteste kell ilyen dolgokat sztorizgatnia.
2017. jan. 5. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!