Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg én vagyok a túlérzéken...

Tényleg én vagyok a túlérzékeny? Avagy az anyósom a bunkó😖.

Figyelt kérdés
Férjemmel,1-év különélés után,kibékültünk.Van egy közös 3-éves kisfiúnk,és van egy 10-éves kislányom.Újévkor átmentünk búék-ot kívánni,de amikor odahajoltam puszitadni ,csak részemről történt meg a puszi,és úgy állt ott mintha be lett volna betonozva.Majd behívott minket,leültünk,kisfiamtól megkérdezte többször is mit hozzon,de az hogy a kislányomtól nem kérdezte meg nagyon rosszul esett,majd rám néz és közli milyen sovány vagyok én és a kislány,egyébként én 1-2 kilóval lehetnék több,de a kislányom soha nem volt vékony.Elég nehéz időszakon vagyunk túl a férjemmel,tényleg belefogytam picit.Engem nagyon megbántott a stílusával,az is igaz,hogy alapból van egy bunkó stílusa,de 60-éves létére már megtanulhatott volna viselkedni...persze azért drukkolt,hogy váljunk el,neki ez most csalódás.Miért van az hogy a vékony embernek simán beszólnak,a túlsúlyosnak meg csak udvariaskodnak,rajta van úgy 20 kg de soha nem bántottam ez miatt....jó volt kiírni magamból.

2017. jan. 4. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos a kor nem jár együtt a bölcsességgel.

De ahogy nézem, a te fiatalságod sem jár együtt a jólneveltséggel és udvariassággal. Attól még, hogy anyósod kifejezetten udvariatlan volt veled szemben, még nem feltétlenül kell nyilvánosan bunkónak nevezni!

2017. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Amikor a férjem megjegyezte neki,hogy megbántott,azt mondta,hogy érzékeny vagyok.
2017. jan. 4. 13:56
 3/23 A kérdező kommentje:
Név nélkül,arc nélkül,vajon miért is nem?Tudod ez egy olyan oldal ahol szabad bunkózni azt aki megbánt engem,vagy a kislányomat!
2017. jan. 4. 13:59
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Semmi bunkóság nem volt ebben.
2017. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Valóban nem szép anyósod viselkedése, de te pedig nagyon érzékeny vagy. Tudhatnád, hogy ilyen, 60 évesen nem fog megváltozni, főleg ha előtte sem kedvelt.

A kisfiút valószínűleg jobban kedveli, mert az a saját unokája. Szemétség részéről kimutatni, igazad van.


Ha én 1-2 kilóval lennék kevesebb, mint amennyit szeretnék és valaki lesoványozna, én lennék a legboldogabb a világon, hiszen nem kellene aggódnom, mennyit eszek. Túlreagálod, mert most érzékenyebb vagy az átlagnál.

Hagyd rá, örülj, hogy kibékültetek a férjeddel.

2017. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Anyósod a túlérzékeny és te vagy a bunkó. 🤢🤖
2017. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
😂
2017. jan. 4. 14:04
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyszerűen vond le a tanulságot, hogy nem kell neked ezt a kapcsolattartást erőltetni. A férjed ha akar, megy majd az anyjához, ha ő akarja látni az unokákat, akkor meg tegye tiszteletét nálad. Nem kell a nyakára járni, jövő karácsonyig felé se nézz, és akkor is elég egy fél órás tiszteletkör, puszi nélkül. Legyél vele udvarias, de ennél többet nem kell tenned.
2017. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pontosan így gondolom ahogy írod!
2017. jan. 4. 14:14
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Te meg megtanulhattad volna már, hogy a vesszők, pontok, és egyéb írásjelek után SZÓKÖZT kell nyomni.
2017. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!