Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Engem is kibeszélhet az anyósom?

Engem is kibeszélhet az anyósom?

Figyelt kérdés
Páromtól mindig azt hallom az ő anyukája nem ítélkezik mások felett és nem érdekli mások élete. Akárhányszor ott vagyunk a szüleinél az anyja kibeszél másokat. A lányát , annak a férjét, hogy az biztos egy drogos, annak a szülei lusták biztos az unokája takarít ott. Meg ehhez hasonlók. Én ilyenkor nagyokat pislogok. Nem értem miért beszél róluk valótlanságokat.
2017. jan. 5. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Mérget vehetsz rá, hogy kibeszél. Én a helyedben meg is kérdezném a sógornőmet, hogy miket mond rólad. Mert a leírtak szerint igen vicces sztorik lehetnek, a képzelőereje határtalan.
2017. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
Miért pont az anyós? Bárki pletykalhat rólad. Aztán te is idejossz őt kibeszélni, ahelyett, hogy vele beszélnél. Szánalmas napi kamu kérdés.
2017. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Jaj de kis álszent vagy. :) Te most éppen anyósodat beszéled ki. Nincs olyan ember, aki nem szokott másokat néha kibeszélni, illetve másokról beszélni. Nem értem, mit kell ezen folyton problémázni...
2017. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el azok az emberek akikkel tartom a kapcsolatot nem szoktak így kibeszélni mást mint ő, párom sem, van jobb dolgunk. Én csak leírtam mi zavar benne. Semmit nem beszéltem róla ami sértő lenne. Se előtte se a háta mögött. De hogy valaki szentese is csak másokról tudjon az nekem sok egy kicsit.
2017. jan. 5. 13:08
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Január van, nem szenteste. Normális ember nem kattog ezen hetek múlva. Te sem vagy különb. Az anyós témára ugrik a Nep, te meg idejossz buksit simogattatni. Szánalmas.
2017. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

# 15


Te meg kötekedni jársz ide és kioktatni egy kérdezőt. Ez az oldal erről szól, feltesznek kérdéseket. Ettől nem leszel erkölcsileg emelkedettebb.

2017. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15-ös! Jövő hónapban is kiírhattam volna. Dátumtól függetlneül zavarhat ha vki ilyen.

Érdekes hogy a szüleim és más ismerőseim nem beszélnek így emberekről. Szenteste pedig jó lett volna pozitívabb dolgokról beszélni.

2017. jan. 5. 14:20
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy kibeszél.

Nagymamám is ilyen, mindenkinek minden egyes mozzanatát kibeszéli és szidja. Pl nekem anyámat, anyámnak engem és így tovább az összes rokonnal/ismerőssel.

2017. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!