Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondjuk nekik ezekután a...

Elmondjuk nekik ezekután a mostani terhességet?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, sajnos egy ideje rosszul vagyok illetve veszelyeztetett is ezért nem tudunk hazautazni anyósékhoz azonban ők nem tudnak a babaról mert egy éve mielőtt elvetéltem elmondtuk nekik de megkértük őket hogy a fiatal terhességre való tekintettel ne mondjàk el senkinek...ennek ellenére vilàggà kürtölték és kellemetlen volt vetélés utàn mert elkezdtek gratulàlni a rokonok...volt aki rà fel évre gratulàlt...lényeg hogy nem nagyon értik miertnem megyünk haza vidékre és mérgesek de én mondtam ferjemnek hogy amiert ilyenek voltak egy éve nem akarok elmondani majd csak 12 hét utan...szerintetek el kéne mondani hogy megértsék?

2017. jan. 8. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ne mondjátok el! Találjatok ki valamit, miért nem mentek.
2017. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Mondjatok annyit,hogy eü okokból nem utazhatsz,de szívesen látjátok őket,

Nem volt szép,hogy anno mindenkinek elmondták,nem ismerem őket,lehet,hogy csak örömükben nem tudtak csendben maradni.

2017. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondanám el ilyen előzmények után.
2017. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én sem mondanám el. Azt mondanám, hogy nem érzem jól magam, ha meg faggatóznának, akkor kitalálnék valamit.
2017. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Én csak szülés után mondtam el. Volt oka, hidd el. És volt nagy meglepetés is. :)
2017. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősitéseket;)
2017. jan. 8. 17:08
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem teljesen érthető hogy dicsekedtek az unokával, miért ne, az nem az ő hibájuk hogy közben elvetéltél az sajnos a sors kegyetlensége volt, de semmiképp sem ők tehetnek róla. És miért is lenne kellemetlen hogy elvetéltél? előfordul sajna az ilyesmi és inkább a másik félnek kellemetlen amikor gratulál neked, szóval az egész dolog kicsit fel van fújva.
2017. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
azért mert megkértük őket hogy ne mondják el, az én szüleim senkinek nem mondták el... nincsen felfujva, kiben bizzon meg az ember ha nem a családjában? ők is tudták hogy az első 12 hétben nagy a vetélés esélye, direkt ezért kértük h ne mondják el és ezt nem tartották tiszteletben... a férjem majdnem elsirta magát amikor gratulált nekünk az egyik rokon...szerintem csunya dolog amit tettek a szülei, és még bocsánatot sem kértek tölünk
2017. jan. 8. 21:40
 9/23 A kérdező kommentje:
másfelől a jo hirt szét tudták kültörni de a rosszat nem... azzal szenvedjünk mi hogy kellemetlen helyzetbe hoznak minket...
2017. jan. 8. 21:43
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
nézd az unokát az ember szétkürtöli örömében és a vetélést nem kürtöli szét lévén más bánatát problémáját nem teregetjük ki. Elhiszem hogy ez milyen szomorú meg minden. Én nem tudom hogy leszek terhes és biztos lesz probléma mert ciszta van a fejemben de nem tudnék anyára haragudni ha örömében kikotyogná. Elvetéltél ez van, majd talán a mostani gyerek életben marad. Mi számba vetettük hogy annyi egészségügyi problémám van hogy ha nem jön össze akkor max örökbe fogadunk és ennyi. Nem érdemes ezen rágódni és azon agyalni hogy fúú most anyósék mit fognak tenni és jaj a rokonság mit fog rá reagálni. Túl komplikáljátok.
2017. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!