Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjuk itthon, vagy várjunk...

Elmondjuk itthon, vagy várjunk, még rájönnek maguktól? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy viszonyom van a mostohatestvéremmel. Ez magában nem is akkora probléma, csak az bonyolította a helyzetet, hogy nekem ma reggelig volt egy barátom is és ő eléggé kibukott, amikor megtudta, hogy a szüzességemet a mostohatestvérem vette el, aki mellesleg fiatalabb nálam... Szóval most mindenki utál, pletykálnak, szóval teszik az emberek, amit ilyenkor szoktak, 2 hét múlva már emlékezni sem fognak erre.


De itt vannak anyáék és nem tudom, hogy melyik lenne a jobb döntés.

Ha nem mondanánk el, vagy ha szólnánk nekik erről az egészről. Mert azt nem szeretném, ha a huszonharmadik pletyka változatot hallanák valakitől...


Hogy lehet ezt jól tálalni?


2014. szept. 5. 18:03
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Először legyél tisztában a k. fogalmával.

Nem a volt párkapcsolatomról szeretnék beszámolni nekik, értelemszerűen...

2014. szept. 5. 18:10
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Hat ez azert olyan dolog, amit illo lenne szemtol szemben kozolni. Arra se art felkeszulni, hogy oriasi lebaxas lesz, sot, anyad es a neveloapad kapcsolata is ramehet.... Gratulalok.

Haby evesek vagytok amugy?

2014. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Szerintem ennyitől nem menne tönkre a házasságuk... Ha pedig igen, akkor az olyan is, hogy jobb, ha vége.

Én most leszek 18 éves, ő 16, elég régóta megy már ez az egész közöttünk.

2014. szept. 5. 18:16
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Hat hidd el, ha kiderul hogy apuci kicsi fia dugja anyuci kicsi lanyat, az kihat a szulok kapcsolatara. Az lenne a gaz, ha nem hatna ki. Azert jo fej vagy, ha ugy gondolod, hogy jobb is, ha az o hazasaguknak inkabb vege. Neked kellett voolna vigyaznod magadra. Raadasul azt irod eleg regota... Tehat elsonek igaza van, barmilyen rosszul esett is, hiszen kapcsolatban voltal, amikor massal kezdtel. Melle meg x idejig hazudtatok a szuloknek... Reszemrol te repulnel, amint betoltotted a 18at
2014. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ez kicsit több, minthogy néha együtt vagyunk.

De igen, ha ennyitől tönkremegy egy házasság, akkor azzal mi lesz később?

Nem voltam kapcsolatban, mikor ez az egész elkezdődött. Ez jóval bonyolultabb ennél. A barátomra szükségem volt, hogy elfelejtsem és totál kitöröljem a fejemből a mostohatestvéremet, bár ez annyira nem jött össze.

2014. szept. 5. 18:23
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

"De igen, ha ennyitől tönkremegy egy házasság, akkor azzal mi lesz később? "


B+ tenyleg nem erted, hogy ez nem egy aprocska dolog?? Megis hogy kepzeled el a tovabbiakat? Plane, ha vege lesz a tiniszerelemnek. Ennyire nem lehetsz buta.

2014. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Már ne is haragudj, de ez nem olyan jellegű dolog, amit két hét alatt mindenki elfelejt. Joggal utál mindenki, az én gyomrom is felfordult a történetedtől, pedig még csak nem is ismerlek. Anyád helyében én mélységesen összezuhannék, ha kiderülne, hogy a 18 éves lányom ennyire egy undorító kis liba.
2014. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Azért nem kell ezzel kapcsolatban úgy viselkedni, mintha azt akarnánk elmondani, hogy hullákat ásunk el a kertbe éjszakánként.

Nem buta vagyok, de azért vannak ennél komolyabb dolgok is az életben, minthogy két ember vonzódik egymáshoz.

Dehogynem felejtik el, már sikerült megtapasztalnom, milyen a gimnázium, a 'barátaink'. Először mindenki kibeszél, megbámulnak. Aztán rájönnek, hogy mégis szükségük van rád, 1 hét múlva újra elkezdenek beszélgetni veled, nem viselkednek veled máshogy. Majd 2 héten belül már minden ugyanolyan, mint régen és van más, amiről lehet beszélni.

2014. szept. 5. 18:29
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem fog ket heten belul elfelejtodni. Se anyad, se a nevelo apad nem fogja elfelejteni. Volt mar itt hasonlo kerdes, ott a lany repult a lakasbol az eset utan az anyjaval egyutt.
2014. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan, az egészben az a legdurvább, mennyire nem fogod fel, hogy ez azért nem egy "eltörtem egy poharat mosogatás közben" jellegű cselekedet volt részedről. Hihetetlenül szomorú, hogy ennyi idősen ennyire buta vagy. Ha szerinted ez annyira kis dolog, akkor ne mondd el otthon, csak aztán ne lepődj meg, ha ki is tagadnak érte.
2014. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!