Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elvárható egy anyóstól, hogy...

Elvárható egy anyóstól, hogy időnként ránézzen, rácsörögjön a terhes menyére?

Figyelt kérdés

Ilyen körülmények között:

Egy utca távolság a faluban, sok szabadidő mindkettőnek. A meny igyekszik a kedvében járni, panaszra nem ad okot. A férje sokat van távol (munka miatt), szinte mindig egyedül van a felesége.

Nálatok hogy volt ez?

Ebben a szituációban én vagyok a terhes.



2017. márc. 14. 09:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi sem bandàztunk többet anyósommal,mikor tàppénzen voltam itthon. Viszont mikor meszületett az unokàja nagyon sokat és jó szìvvel segìtett. Fogadd el olyannak,amilyen,neked lesz könnyebb az életed.
2017. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Meghívtad vagy csak elvárod hogy átmenjen?


Gondolom veszélyeztetett vagy ezért vagy otthon, talán nem akar zavarni.

2017. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Véleményem szerint is "talán" nem akar zavarni.Lassan már valóban nem lehet tudni,hogy kinek mi a jó.
2017. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt dicsekvesbol irtad? Sokan szeretnenek ilyen anyost. Fura kerdes, h. mit varhatnank el egy anyostol. Lehet erdeklodik feloled a ferjeden keresztul. Ha nem, akkor meg nem erdekli, lehet nem szeret teged. Mindenesetre es nem nagyon jarnek a kedvebe. Miert nem kerdezed meg az anyosodtol, hogy miert nem hiv, talan nem erdekli mi ujsag? Vannak emberek, akik elvarjak, hogy csak a gyerekuk keresse a kapcsolatot, forditva nem. Hogy miert nem, nem tudom.
2017. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez is fura, hogy őt is csak konkrét ügyekben keresi, kb havonta, érdeklődés semmi. Tudom, akkor mit akarok én?
2017. márc. 14. 23:00
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Mivel a ferjed sokat van tavol, nincs kivel beszelgetned. Ezert elvarnad valakitol, h. radnezzen, radszoljon. Persze jolesne neked a torodes. A te szuleid, baratnoid esetleg? Anyos lehet csak azon morfondirozik, h. kiszamolja, mikor eshettel teherbe, s akkortajt volt-e otthon a fia. Ha azt akarod, h. foglalkozzon veled, kerdezd meg h. milyen volt a szulese, elkiserne-e egy ultrahangos vizsgalatra stb. Hatha egy probat meger.
2017. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%

1. Örüj neki


2. Nincs társaságod, emberi kapcsolataid vagy mi? Akinek van rendesen, az nem kezd el ilyeneken agyalni, meg elvárni, hogy valaki menjen már és nyissa rá az ajtót


3. Milyen unoka enyhítené meg? Már ne haragudj, de egyelőre neked csak egy hasad van, amivel rajtad kívül más nem tud mit kezdeni. Majd ha megszületik és akkor szarik a fejére, akkor mondhatod, hogy azt hitted majd foglalkozik a gyerekkel, pedig nem. Azért most ez még kicsit nevetséges.

2017. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

Én terhes vagyok és van már 1 unokája anyósnak de még arra sem néz rá sosem.

Nekünk van előzményünk persze. Volt jó viszony még a naggyjal voltam terhes és most már rossz. Még jó volt a viszonyunk sem jött sosem hozzám terhesen meg fel sem hivott. Aztán ismét itthon vagyok veszélyeztettként (magas vérnyomással)

azóta se nézett ránk sőt fel sem hivott minket.

Anyóstól nem hiszem el kell várni hogy látogassa a menyét, inkább a saját családoddal foglalkozz. Probáld meg kiiktatnj ezt az érzést.

2017. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30%

Most komolyan: mit vergodsz anyosodon? Ez egy urugy, hogy szidhasd?

Orulj neki hogy nem ulna fejeden. Nincs csaladod, baratnoid? Na, veluk bandazz, es kesz.

2017. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy azért vagy mindig egyedül, mert nem csak anyósnak van mégis panaszra oka veled kapcsolatban, hanem mindenki másnak is?
2017. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!