Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok....

24 hetes terhes vagyok. Tegnap óta az egész hasam kemény időnként. Ideges vagyok, mert a szüleim még nem tudnak a babáról+front is van. Mikor okoz ez bajt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A keményedés normális is lehet. a nem túl sokszor van és pár perc alatt elmúlik.

[link]

2015. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyidősök vagyunk, nekem is szokott néha 1-1 percre. 2 hete jelentkezett először ilyen, meg is ijedtem... Védőnő javaslatára ilyenkor leülök/fekszek, mély levegőket veszek, kéz a hasra, és beszélek a kicsihez. Amíg hébe-hóba jelentkezik, nincs gond, viszont ne idegeskedj, az nem tesz jót. Már eleve a mérgelődéstől is keményedhet.
2015. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20. héttől keményedek, ha a méhszáj tart nincs vele para, de nődokinak jó megemlíteni. Én kaptam ipari mennyiségű magnéziumot..nem mintha használna 😄

Frontkor pedig mást sem csinál csak keményedik.. olyankor orvosi javaslatra kapok be 3x1 nospa-t... na az leszedál 😉 de nem eszem napi szinten csak amikor fekvésre sem múlik!

Ijesztő a dolog az fix meg kellemetlen de normális. Gyakorol a méh!

2015. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
egésznapi keményedés, pláne 24 hetesen abszolut nem normális!
2015. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszél itt egész napról?
2015. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!