Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem vagyok boldog a párommal...

DL88 kérdése:

Nem vagyok boldog a párommal mert az anyja " képzeletbeli" köldökzsinort képtelen elvagni?

Figyelt kérdés
A párom érzelmileg nagyon kötödik az anyjához.Sose szól, ha ő megmondja hogy neveljük a gyerekeket, hol ünnepeljük az ünnepeket stb. Terveztűnk épitkezni, de megmpndta hogy a házban alakitja ki neki egy külön lakrészt. Azt hiszem hiába küzdök, csak romlik a férjemmel való kapcsolatom.. Amiatt a sex is sokszor elmarad. Még fiatalok vagyunk s nem igy éljem le a maradék életem hogy csak arnyéka vagyok az anyjanak
2017. ápr. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy boldog a pároddal mert az anyja " képzeletbeli" köldökzsinort képtelen elvágni. :/
2017. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Pedig ez így fog maradni, ha eddig így volt

ha csak nem állsz keményen és folyamatosan a sarkadra, ami miatt biztos, hogy lesz nem egy konfliktusod a pároddal és az anyjával


a párod számára még mindig az anyja áll az első helyen a nők rangsorában, és ahhoz, hogy megszerezd az első helyet, meg kell harcolnod érte


nem irigyellek

2017. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen esetekre vagyok én itt... férjes asszonyokra specializálódva...

Keress meg és a férjed észhez tér. :)

2017. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Közölnöd kell vele, hogy vagy az anyja, vagy te!!

Még kéne értenie, hogy az anyja számára mindig is ő lesz a kicsi fia, kb. akármit csinál/mond neki, míg veled szemben ez már nem igaz. Te vagy a gyerekei anyja, neked kéne a legfontosabb helyen lenned a férjed életében, de ha szarul bánik veled, ott tudod hagyni, mint a franc. És szerintem pont ezt kéne tenned.

2017. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Attól hogy egy nő a férfi gyerekeinek az anyja, még nem a legfontosabb, nem szereti jobban a saját anyjánál. Miért kéne választani ? Mindkettő fontos az ember életében. Miért nem tud a nők 90 %-a megférni egymás mellett ? Nagyon undorító tulajdonsága a női nemnek ez. Ahol legalább 2 van belőlük, ott már szinte biztos a sz@rkeverés, vitatkozás. Majd ha nektek is lesz fiatok, akkor átérzitek az anyósok helyzetét.
2017. ápr. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
#5: anyósként is lehet normálisan viselkedni, nem belepofázni mindenbe, és utasítgtni a fiatalokat. Az enyém pl. tök normális, tudomásul veszi, hogy a fia felnőtt, külön családja van, sosem volt konfliktusunk, bármikor szívesen látom. Na de ha folyton az lenne, hogy kritizál, és meg akarná mondani, hogy éljünk, meg hol lakjunk, nem lennénk jóban, az tuti, és ez a saját anyámra is vonatkozik. Sajnos sok kedves szülő nem tud viselkedni, ha már felnőttek a gyerekei, nem fogadják el, hogy önálló életük van, irányítani akarják őket továbbra is. Azért ezt nehogymár le kelljen nyelni.
2017. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
És csak a fiának alakítja ki a külön lakrészt a házban? Neked nem? A közös gyereketeknek nem? Az klassz. Jól férjhez mentél, aranyom.
2017. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Jajj dettó. Nálunk is mamika mindig felhívja hol van mit csinál. Anno 15 percenként felhívta a fiát mert nem talált otthon vmit. Mondom apád lakik vele vagy nem? Miért nem tőle kérdezi meg??? Azt is a fejéhez vágtam már hogy most te vagy a ferje vagy az apukád? Tovább nem is sorolnám.. nem vagy egyedül ezzel... ti

Tudod vannak szülők akiknek a gyerekük a hobbija...

2017. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 acelsziv ***** válasza:
62%

Ezen azelőtt kellet volna gondolkozni, hogy gyereket szültél neki. Egy ilyen anyuci pici fia puhap ö cs nem fog változni. Ahhoz nagyon nagy csapás kellene.

És abban se reménykedj hogy az anyóst elviszi az ördög.

Az ilyen se lenn se fenn nem kell.

2017. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!