Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós nevelése a lusta férjem?...

Anyós nevelése a lusta férjem? Már mindennel próbálkoztam.

Figyelt kérdés
Együtt élünk anyósékkal. A férjem kegyetlen lusta, köszönhetően az anyjának, aki szerint természetesen fogadjam el. Semmit nem csinál itthon, nem segít semmit, egy tányért sem mos el maga után. Elvárja, hogy kiszolgáljam, ha az anyja észreveszi, hogy nem, dühösen néz rám, és megy ő intézkedni. Mamapicifia még 31 évesen is. Csak a füvet nyírja le itthon. Evés után elpakolni? Nem. Valamit is takarítani, elpakolni? Nem. Természetesen az anyja előtt nem szólhatok, csak magamban forrongok. Utána ha mondom neki, meghallgatja, de nem érdekli. Ha kérek valamit hogy csinálja meg: majd. Anyucinak ugrik. Számtalanszor beszéltem már vele. Már nagyon elegem van belőle. Úgy érzem magam mint egy házvezető nő. És az anyja szerint rendben van hogy ilyen lusta. A jó nevelése.
2017. jún. 18. 17:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Férjed? Nem ismerkedtetek? Nem tudtad hogy ilyen?
2017. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embernek nem kell másra mutogatni. Mindenki a saját döntéseiért felelős. A férjed hibája, hogy lusta disznó, a tiéd meg az, hogy vele vagy.
2017. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért mentél hozzá?

És miért nem költöztök el?

2017. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Azért ezt nem most tapasztaltad ki. Ha valaki lusta, vagy valaki mamapicifia az már 5 évesen is lusta és mamapicifia. Te ezt választottad, és most döbbensz rá, hogy mégsem tudod megváltoztatni..Hát így jártál
2017. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Lépjél félre egy igazi férfival. Ha jól nézel ki pl.: velem 😁
2017. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Minek mentél hozzá? :D:D:D Jézusom. Igen az anyja hibája, hogy ilyen, de te meg buta vagy, hogy ezt hagyod. Megmondod neki, hogy figyelj Józsi, én is dolgozok, te is dolgozol, nem fair, hogy kinyalom itthon a p*csád. Vagy elkezdesz takarítani, vagy elmegyek a fenébe, és keresek olyan embert aki nem cselédnek tart otthon. Ennyi. De attól, hogy puffogsz otthon, még nem fog megváltozni, 30 évnyi hülyeséget nem lehet beszélgetéssel """kinevelni""" valakiből.
2017. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Míg jártunk, honnan tudhattam volna? Nem kérdezgettem, hogy takarítottál? Nem éltünk együtt, nem tudtam a szokásaikat. Természetesen a ház körül sem ért semmilyen javításhoz, szereléshez.

Az anyagiak miatt lakunk velük.

2017. jún. 18. 17:35
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Erre csak akkor derült fény, miután összeházasodtatok? Mi az, hogy nem mersz szólni anyós előtt?? Ennyire félsz tőle? Ha igen, akkor három dolgot tehetsz:


1: Szó nélkül elviseled a továbbiakban is, hogy a te szavad/kérésed nem számit és, hogy cseledként leszel kezelve,


2: Kiállsz magadért és nem hagyod, hogy átgyalogoljanak rajtad. Anyósnak megmondod a tuti, vagyis, hogy NE avatkozzon bele a házasságodba.


3: Fogod magad, összecsomagolod a holmidat és búcsút intesz a mamának és a lusta férjednek.

2017. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges bármivel is próbálkoznod, a férjed nem fog megváltozni. Ez a nők legnagyobb hülyesége, hogy azt képzelik, majd ők megváltoztatják a férfit. Elárulom, ez még soha senkinek sem sikerült. Még akkor sem, ha maga a férfi is akarja a változást, amiről a te esetedben szó sincs. Miért laktok a szülőknél? Ez kész vicc, össze vagytok házasodva de még mindig a szülők nyakán vagytok. Na ezt sosem tudtam felfogni. Viszont ebben az esetben a különköltözés sem oldana meg semmit, a férjed ugyanúgy elvárná a kiszolgálást. Ebben a helyzetben nincs megoldás, vagy beletörődsz abba, hogy a férjed cselédjeként éled le az életed, vagy lelépsz, elhagyod és új életet kezdesz. Viszont ha másik pasit keresel, akkor előre nézd meg, miféle, és ne ringasd magad olyan ábrándokban, hogy majd egy lusta pasi a kedvedért megváltozik.

Én is egy baromi lusta ember vagyok, a pedáns és tisztaság/rendmániás szüleim 18 évig kínlódtak velem, hogy rendre neveljenek. Nem értek el semmit, mikor náluk vagyok természetesen rendet tartok, de a saját lakásomban iszonyú kupi van. Újra kellene születnem ahhoz, hogy ez megváltozzon.

2017. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Ott csesztétek el, hogy durrbele módjára összeházasodtatok, majd cuccoltatok anyósékhoz.

Egyrészt, házasság előtt nem véletlenül tanácsos együtt élni, mert akkor kibuknak ezek a problémák, hogy lusta, nem tud bánni a pénzzel, nem segít be, stb.

Másrészt meg anyósékhoz költözni mindig életveszély, ha anyagi okokból teszitek, ha nem. Ő ott mindig otthon lesz és valószínűleg a szülei mindig az ő pártját fogják fogni.

2017. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!