Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm és 80kg vagyok.18éves...

170cm és 80kg vagyok.18éves sem. Rengeteg mindennel próbálkoztam már de semmi nem használt. Lefogytam de utána vissza is szedtem. Írnátok esetleg egy receptet? És napi szinten mennyit mozogjak illetve mit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Életmódváltás: rendszeres sport, megfelelő étrend. EGÉSZ ÉLETEN ÁT! Enélkül ugyanúgy vissza fogsz hízni. Tök egyszerű. Miért híztál el? Túl sok energiabevitel, és kevés felhasználás, azaz rossz étrend és kevés mozgás. BÁRMIT csinálsz, ha visszatérsz a régi életmódodra, vissza fogsz hízni, hiszen először is elhíztál tőle.
2016. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laaszlo válasza:
Semmi baj nincs ezzel, fordísd a hasznodra a hízékonyságodat, járj el konditerembe.
2016. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :) szóval a könnyű tömegnövelés nincs hasznomra.
2016. ápr. 3. 15:44
 4/6 anonim válasza:
Egy két tippet tudok adni és megpróbállak támogatni. De privátban fogom írni.
2016. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De, hasznodra van, az izmok a nőkön is jól állnak... Én örülnék, ha minél könnyebben tudnék tömegelni. Amúgy a könnyű zsírosodás és a könnyű izmosodás az kettő.


Ahogy már írták, válts életmódot, nyilván nem térhetsz vissza a már többszöri hízást okozó stílusra...

2016. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Ment a zöld kéz.
2016. ápr. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!