Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Anyósommal 7 évig viszonylag jó volt a viszonyom.

De pár hete a párommal való eljegyzés óta egyre rosszabbá válik a helyzet a mamával.

Folyton kaját hoz és egy "szar" alaknak tart.

Mostanság fojton zaklat minket és bejárkál a lakásba és sérelmezi,ha ki van zárva.

Szerintetek mit lehetne tenni vele?


2017. szept. 5. 00:15
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
90%

A birosagi hatarpzatba nem kell belemenniuk

Az lesz amit a hatarpzat tartalmaz es az kotelezo ervenyu

Ha hatraltatjak a kozos vagyon megszunteteset akkor kenyszer ertekesites vagyis elarverezik a hazat es a tulajdoni hanyad aranyabe oszlik el a penz.

2017. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan már, ezt így nem lehet eladni, nagyobb részben anyuka a tulajdonos. Meg kell vele beszélni, hogy nem szeretnétek, hogy bejárkáljon, nem kell túlbonyolítani.
2017. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha egy olyan házban látok, amin1/4 részben a párod testvére, 1/2 részben az anyja tulajdona és nektek csakn1/4 részetek van, akkor ott nem az anyós lesz az, akit kényszeríteni fognak eladásra. Pláne hogy esélyesnek tűnik, hogy eleve az anyós haszonelvezo is, ergo simán kite hét benneteket.

Költöztek máshova

2017. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
96%

Ezért nem kell együtt, egymás szájában élni.

Én inkább mennék albérletbe, minthogy állandóan átjárjon cseszegetni.

2017. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
90%
Nem a ház itt a probléma,hanem az anyós. Ha a kérdezô lenne a tulajdonos,akkor is bejárkálna. Riválisnak tekint,mert elveszed tőle a fiát. De a legnagyobb baj,hogy a vőlegényed hagyja. Én felbontanám az eljegyzést,az ilyen tejbetök üljön csak anyuci szoknyáján,ha nem tud kiállni melletted. Tudom miről beszélek,sajnos én hozzámentem egy ilyen tejbetökhöz...
2017. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
97%
Ha a kérdező lenne a tulajdonos, mond nélkül zárat cserelhetne és kitilthatná
2017. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
77%
De anyós attól még utálná mint a sz@rt,és a picu fia meg nem áll ki a nő mellett. Ha most sem,akkor ha nagyobb baj lesz,akkor fog?
2017. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

Ez a helyzet azóta áll fenn mióta megvolt az eljegyzés,mert szerinte én minőségtelen ételt adok a fia szájába és nem nyalom a hátsóját ki a kedvesemnek és mellettem fogy.

Meg a gyerek témát is felhozta,hogy ha az is fogyna mellettem elvennék a picit tőlem.

Szerintem is féltékeny anyuka.

És tüntetőlegesen 1 adag kaját hoz mert az 1 csirkecomb és egy marék krumpli az egy adag szerintem.

Mostanság volt olyan is hogy este 9-kor hozta a befizetett víz számlát és beszólt hogy egymást nem szokás kizárni a házából.

2017. szept. 5. 12:03
 19/60 anonim ***** válasza:
77%

Ne felejtsd el, hogy MÉG NEM az anyósod!

Mi lesz az esküvő után?

Egyébként akkor sem lesz beleszólásod a vőlegényed közös családi tulajdonába. Ha a párod nem kéri meg, a mama akár minden este átjöhet.

Egyet tehetsz: veszel egy saját lakást a saját pénzeden...

2017. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Igen ez a terv hogy közösen veszünk egy házikót a kedvesemmel,ami távol van anyukától meg a tesójától.
2017. szept. 5. 13:11
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!