Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Anyósommal 7 évig viszonylag jó volt a viszonyom.

De pár hete a párommal való eljegyzés óta egyre rosszabbá válik a helyzet a mamával.

Folyton kaját hoz és egy "szar" alaknak tart.

Mostanság fojton zaklat minket és bejárkál a lakásba és sérelmezi,ha ki van zárva.

Szerintetek mit lehetne tenni vele?


2017. szept. 5. 00:15
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen miért is írtál ki kérdést???
2017. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Azért,hogy valaki hátha jobban átlátja a dolgokat.
2017. szept. 6. 16:34
 33/60 anonim ***** válasza:
98%

Hiába látja át valaki (vagy akár mindannyian), az általad közöltek tények.

Tény az, hogy nem a tied a lakás, tény, hogy az "anyósod" bejárkál, tény, hogy a fia nem szól érte, tény, hogy nem az anyósod, tény, hogy leszólja a főztödet és csak a fiát eteti, tény az is, hogy a vőlegényed soha nem fog érted szót emelni, mert csak dolgozik és maszekol.

Ezeket mind magad írtad le!

Amivel próbáltunk segíteni,azt azonnal és csípőből elvetetted (pl. Acélszív válasza).

Ezért kérdeztem, hogy miért is írtad ki, ha neked semmi nem jó.

2017. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

A maszekot és a munkát azért írtam,hogy nem fog átjárkálni anyucihoz folyton.

Van amikor igen is kiáll kettőnkért

És anyucinak is beszól,ha úgy van.

És nem minden ötletet vettettem el bocsesz mert írtam,hogy költözést tervezünk ketten

2017. szept. 6. 19:03
 35/60 anonim ***** válasza:
73%
Még jó hogy a saját lakásába bejárkál,és sérelmezi kivan zárva.te batyuztál be az ő lakásába.ha nem tetszik menjetek albérletbe aztán fizethettek.Sőt én adnék 3 napot elhuzzatok.
2017. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

MÁr elnézést,de ez egy teljesen külön ház,ahol évekig senki nem lakott.

Az anyukája a szomszédba éli mindennapjait.

Azért is mondta hogy jöhetünk ide lakni mert senki nem lakja.

Még így is ez a véleményed

Akár az enyém a lakás akár nem nem igazán járnék be a fiamhoz csak így

2017. szept. 9. 13:58
 37/60 anonim ***** válasza:
88%
Sztem csak azért mondta az anyós jelölt hogy menjetek oda lakni hogy közel lehessen a fia .Làthatólag téged nem csipàz mert tudja hogy ugy is elköltöztök és benned egy rivàlist làt aki elloppja a fiacskàjàt tőle akire egészêletében szàmithatott.Túlzàs amit a pàrod anyja tesz meg nemigazàn van magànszfératok .Sztem is a legesleggjobb megoldàs ha elköltöztök jó messzire .
2017. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Nyíltan nem jelentettük be neki,hogy költözni szeretnénk.

Ha nem csipáz akkor eddig miért volt velem kedves és most eljegyzés után miért nem bír.

Látszik hogy nem csak egy hóbort,hisz már 7 éve együtt vagyunk és a páromnak nem lennék jó akkor nem füzte volna szorosabbra a köteléket.

Eddig én voltam az első nő akit látszólag elsőre elfogadott,de ugylátszik mégse

2017. szept. 9. 17:30
 39/60 anonim ***** válasza:
75%

Mondd meg anyósjelöltednek, hogy téged ne szidjon amiatt, hogy szerinte nem látod el a fiát megfelelően, mert egyrészt ez neked nem feladatod. Ha a fia, vagyis a párod úgy érzi, hogy nem evett eleget, majd ő készít magának még kaját, szendvicset vagy akár főzhet is, de ez neked nem kötelességed. Tehát ha a fia elkezd fogyni, legfeljebb rajta kérheti számon, hogy miért is nem ügyel a súlyára.

Ha pedig a gyereketek azért kezdene el fogyni, mert nem kap eleget enni, a párod ugyanúgy elővennék, mint téged, nemcsak téged hurcolnának meg.

Ezt próbáld meg anyós fejébe vésni.

Ha hoz ételt, örülj neki, annyival több kaja lesz otthon.

2017. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

A párom nem fog magának kaját csinálni főzni nem tud,a szendót csak munkába eszi meg.

A kajahordással annyi a baj,hogyha én is főzök rengeteg kaja van és megromlik a fölös kaja

2017. szept. 16. 20:02
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!