Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Anyósommal 7 évig viszonylag jó volt a viszonyom.

De pár hete a párommal való eljegyzés óta egyre rosszabbá válik a helyzet a mamával.

Folyton kaját hoz és egy "szar" alaknak tart.

Mostanság fojton zaklat minket és bejárkál a lakásba és sérelmezi,ha ki van zárva.

Szerintetek mit lehetne tenni vele?


2017. szept. 5. 00:15
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
79%

Előre írom, hogy ne vegye magára minden anyós, de.

Nagyon bírom az olyat, mikor egy fiatal pár szeretne külön menni, olyankor a szülők mindent ígérek, csak legyenek a közelben. pl nem foglak zavarni, nem szólok bele semmibe stb...

aztán meg dehogynem. de a fiatalok meg nyeljenek, mert nem az ő lakásuk. De akkor nem is kell odaadni nekik.használatra. ok, hogy elfogadták, talán az anyagiak miatt is, de ne már ezért ne legyen nyugalom. inkább menetek albérletbe, mert rá fog menni a kapcsolatotok

2017. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

Remélem,hogy nem fog rámenni a kapcsolatunk az anyja viselkedésére.

Tegnap is kiakasztott olyan ideges voltam,hogy nem tudtam rendesen elmesélni a dolgot a kedvesemnek,de szerinte amiket mondd az anyja annak van értelme.

Tegnap ezt mondtaMegkérdezte hogyha jön a védőnő akkor szerintem nem fogják elvenni a gyereket veszéjeztetés miatt.

Szerintem egy kis rumliérr még nem vettek el gyereket.

2017. szept. 18. 08:32
 43/60 anonim ***** válasza:
83%

Legközelebb ilyenkor mondj valami sületlenséget válaszképp.

Pl. de igen, el fogják venni a gyereket, a kedves fiát pedig még börtönbe is zárják majd, amiért mocsokban tartotta a gyerekét.

2017. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
81%

De minek foglalkozol vele egyáltalán? Neked nem kötelező vele csevegni, őt hallgatni.

Ha átmegy hozzátok, amihez joga van, hiszen az ő háza is, akkor te megmondod szépen neki, hogy épp mást csinálsz. És fogod magad, elvonulsz, netezel, felraksz egy fejhallgatót mondjuk, videókat nézel, ilyesmi. Ügyet sem vetsz rá.

Vagy megmondod neki, hogy te épp indulsz sétálni. És elmész otthonról. Vagy találkozol egy barátnőddel. Vagy csak nézed a tévét. Vagy elkezdesz tornázni egy fitneszvideóra. Rá sem kell hederítened.

2017. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
78%
Vagy épp indulsz a boltba.
2017. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
75%
Vagy úgy intézed, hogy épp beszélj valakivel telefonon, neten keresztül. Akár írogatásról is szó lehet, nemcsak igazi, élő beszédről. Megmondod anyósnak, hogy az illető csak most ér rá, így hát te nem tudsz vele most foglalkozni.
2017. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
94%

"...nem tudtam rendesen elmesélni a dolgot a kedvesemnek,de szerinte amiket mondd az anyja annak van értelme. "


Itt a kulcsmondat. A kedvesed nem akarja leallitani az anyjat, anyuci picifia marad orokre. Akkor is, ha (esetleg) elkoltoznetek. Az anyos szet fog marni titeket, a parod ot vedi, te pedig ott allsz majd egyedul.

En nagyon komolyan megmondanam a paromnak, hogy allitsa le az anyjat, mert ha nem, akkor vege a kapcsolatunknak. Es otthagynam, nem aldoznek eveket az eletembol arra, hogy majd egyszer lehet, hogy a parom nekem ad igazat az anyjaval szemben.

2017. szept. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.

Tegnap megkérdeztem a páromat pont erről hogy szerinte nem-e akar minket szétválasztani azt mondta nekem,hogy nem.

Meg közöltem vele azt is hogy fordított esetben neki is szarul esne,ha az én anyám vele ugyan ezt csinálná erre semmit nem reagált csak vett egy nagy levegőt.

Meg mondtam már neki azt is hogy ebben az esetben én leállítanám anyámat

2017. szept. 19. 09:57
 49/60 A kérdező kommentje:

Kedves 44-es válaszoló.

Ma átjött pakolni a halott férje ruháit és én a másik szobába pakoltam a ruháimat,de utánam jött és jól a földbe döngölt a szó szoros értelembe.

Mihasznának és semmire kellőnek tart és azt

mondta,hogy soha nem fogja elfelejteni amit mondtam neki a multkor,hogy az olcsóbb higítóval mossa a kezét,ne a drágával.

Ezt sose felejti el nekem,de ő meg egy milliós házat adott nekem amit tönkrevágok.


Meg hogy a multkor is mikor a szobába a szőnyegen pucoltam a zöldséget akkor is vérzett a szive meg a két gyerekének is vérzik a szive ezért a ház miatt,hogy én hogy tönkrevágom

2017. szept. 19. 21:59
 50/60 anonim ***** válasza:
91%

Én a konyhapulton, tàlcàn szoktam zöldséget pucolni, de ahàny ház, annyi szokàs.

Ha nem tudtok zöld ágra vergődni a párod anyjával, akkor költözzetek el!

2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!