Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós minden helyiségbe...

Anyós minden helyiségbe benéz, ha átjön. Vélemény?

Figyelt kérdés
Minden szobába, helyiségbe benéz, még a spájzba és a hűtőbe is. Mit gondoltok erről?

2017. szept. 15. 09:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Az enyém is ezt csinálta..úgy kezdett neki miután 3-4 havonta megjelenik itt,hogy bejön és leveszi a cipőjét és :nah körülnézek,hátha változott valami! De ugye ha már jött vagy ment akkor beágyazott stb és közbe megjegyezte,hogy látod, neked se tartana sokból és máris rendezettebb minden! (az mellékes,hogy amikor fél napot figyelt nálunk a 3 gyerekre mintha bomba robbant volna szét a házba). Mondjuk,hogy őszinte legyek engem ez nem idegesít,sőt felőlem az ablakokat is nyugodtan lemosná, biztos nem tartanám vissza.

De az amikor anyós lehozta hozzánk először a testvérét ,hogy meg mutassa neki a házunkat hát megmutatta neki. Mintha az övé lenne..szépen körbevezette az egész házon,az udvaron stb mindent szépen elmagyarázott neki. Mi meg tágra nyílt szemekkel sokkolódva álltunk a férjemmel és lestünk a nagy semmibe ,hogy most mi van??? Persze utána volt egy kis beszélgetésünk anyóssal,de látszódott rajta,hogy nem jut el az agyáig és nem is érti a problémánkat.

Viszont arra én is rászoktam,hogy amikor hozzá megyünk akkor elkezdem a megjegyzéseket tenni,hogy pl nem tartana sokból azt a szőnyeget kiporszívózni,azt az 1 tányért elmosni,hogy ne ott álljon koszosan stb aztán rájött,hogy ha eljön hozzánk és nem kezd nézelődni,pakolgatni,megjegyzést tenni akkor én se teszek amikor mi megyünk. Persze itt a folyamat közbe volt egy olyan beszólása nekem,hogy ha nem tetszik akkor nem kell jönnöm és erre egyből megkapta tőlem is azt,hogy neki se hozzánk.

2017. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%
8-as , írd ki ide a címet, hogy többen is benézhessünk hozzád, hiszen nincs ebben semmi különös - szerinted..
2017. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom miért. Anyám ilyen. A hálóba is benéz, mindenhova. A hűtőbe is, és megjegyzi milyen kevés kajánk van. Ja, és évente minden helyiséget lefotóz, az új tv-vel is ezt csinálta, a budit is.
2017. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Az en anyosom meselte, hogy mikor fiatal hazasok voltak, az anyosa xD mindent vegigkutatott es egy kisebb fiok volt a gyogyszeres fiok, ugye ha valami olyan baj van ne a patikaba futni, legyen otthon gyogyszer. Erre elterjesztette, hogy az o menye gyogysZermanias :)) azt mondta hogy egy ido utan leszokott errol. Az en anyosomnak eselye nem lenne szekrenyeket nyitogatni. Fel eve lakunk kulon de egyszer sem jottek meglatogatni. Pedig ossze vissza 150km es van autojuk xD
2017. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
20%

:):)A fene a dolgukat ezeknek az anyósoknak,hogy mire képesek.

Egyet ne felejtsetek el,hogy lesztek még ti is anyósok.

En mennyire örültem volna,ha csak valaki is a segitségemre sietett volna.Sohasem volt, a gyerekeim még azt sem tudták,hogy mi az a nagypapa,nagymama.

Attól függetlenül nem helyeslem,hogy ugy viselkednek az anyósok,mintha saját maguknál lennének.


Fel a fejjel lányok sohase legyen nagyobb gondotok az életben.

2017. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Fúú, ezt nagyon utáltam én is.

Friss házasokként kb. kétnaponta benézett, és feltűnően körülnézett (sajna arra felé vezetett az útja haza a munkából), és miközben beszélgettünk folyamatosan járt körbe a szeme, hogy mi-hogy-merre, talál-e valami kifogásolnivalót - gondolom, de aztán megnyugodott, hogy nem tartom disznóólban a pici fiát. :)

2017. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%

2007-ben vagy 2008-ban elmentünk nyaralni, akkori anyósom etette a macskát, utána mondogatta a fiának, hogy milyen rendetlen vagyok mert a bugyijaimat sem hajtogatom össze...


Annyi, hogy a fia valamelyik veszekedésnél vágta a fejemhez, aztán kérdeztem tőle, hogy anyád nyitogatja a szekrényeket, húzogatrja a fiókot? Megszemléli a fehérneműimet? Pofám leszakad. Hálistennek már egyik hülyeségeit sem kell hallgatnom.

2017. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

15!


A te fejedben gondok vannak, mi az hogy segítsék meg így meg úgy???

Nem erről szól a kérdés, olvasd el még egyszer!

És igen, van akinek ez a gondja, van akinek más!

Nem illik ilyet csinálni más házában. Gondolom te is örülnél ha valaki nyakig bent lenne a hűtődben és megjegyzéseket tenne milyen kajáid vannak.

2017. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
22%
7/18, bírom a humorod!-))
2017. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Átmennék anyóshoz, és feltűnően benéznék mindenhova. Az összes fiókot, szekrényt kinyitogatnám.
2017. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!