Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós minden helyiségbe...

Anyós minden helyiségbe benéz, ha átjön. Vélemény?

Figyelt kérdés
Minden szobába, helyiségbe benéz, még a spájzba és a hűtőbe is. Mit gondoltok erről?

2017. szept. 15. 09:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

Az a véleményem, hogy gaz az anyosod. En kibsznam mint a szros macskat az tuti.


Az enyém nem ilyen. Anyám mar mas. Imád nalam pakolni meg takaritani. :) en meg hagyom.. Csinaaalja csak. Tegnap mondtam eljöhetne mar, mert nem birok az őszi konyha nagytakaritassal. (39h kismama vagyok)

Hétfőn jon. :)


Annyit kertem, h a férjem kütyüit ne cseszegesse meg ha vesz kajat szóljon mert neha ugy eldugdossa, hogy akkor veszem észre amikor nar rankrohadt.


Anyos meg a budira belepeshez is engedélyt ker. Életében nem volt a konyhámban. Max ha kivitt egy poharat vagy ilyesmi. Tudja, hogy a fia maximálisan elégedett velem, mint hazi(sarkannyal..)asszonnyal. :) azt is tudja, hogy sose fogok patika rendet tartani, nem vasalok minden nap, de főzök, tisztaság van, szeretem a páromat, ellatom a gyereket es hozzánk bmikor bki jöhet, en nekem nincs mit takargatni, szegyenben en nem maradtam sose.


Fogalmam sincs ezeknek az embereknek mi jar az agyukban.. Betegesek. Regen mi albérletbe laktunk meg az egyetem alatt, es ott a hazineninek volt szokása bejönni túrni. Eleinte csak gyanitottuk aztan mar biztos lett... En negyon csúnyán elküldtem a f aszba. Mondtam h ha itt vagyok jöjjön,de ne amikor nem es ha jon se turkaljon mar a dolgaimban.

2017. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Ellenőrzi hogy retek van-e, esetleg el-e vagy maradva a háziMUNKÁDDAL + nem-e éhezteted a gyermekét és az unokáit.
2017. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%
Atyavilág, mennyi nemnormális anyós. Én okosabb voltam, eleve meg sem ismerkedtem az anyósommal.
2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyik kolléganőm ilyen, elmegy a fiáékhoz, és aztán napokig meséli nekünk, hogy mi volt ott, a menye melltartói, bugyijai szanaszéjjel, mindenféle színűek, meg egy hétig a szárítókon vannak a ruháik, mert előzőleg is látta már mikor ott volt, meg hogy az ágyuk mellett tele volt papírzsebkendővel, ilyesmik... :D Az egész munkahely tudja már a fiáék hogyan élnek.
2017. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
Milyen jo arc lehet.. Nekrm is mindig uazok a goncok vannak a szárítón mert kevés ruhánk van es mindig uazokat mosom :-) az agy mellett mondjuk nincs zsepi de az éjjeli szekrenyen rendszeresen mert allergia a férjem. Gondolom otthon is b aszta kidobaln szoval :) remélem nem az en anyosom, de lehetne. :):):)
2017. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 25. válaszoló: :D De jót nevettem azon, amit írtál. Már mindenki menekül előle, gondolhatod kolléganőnek sem az igazi, hát akkor még anyósnak! :D
2017. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#15, szóval szerinted az normális, hogy egy buta vénasszony bemegy egy másik csalás lakásába, és úgy viselkedik, mintha otthon volna?

Mégis milyen alapon?

Szerintem az ikertesód lehet - én meg nem mai fruska vagyok, csak egy normális férfi.

2017. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok benne segiteni, az enyem is ilyen, illetve mindig megmondja mit kell meg csinalnunk,mire kolthetnenk.. pedig mar friss hazasok se vagyunk 5 ev ket gyerek utan..


Probaltam,hogy ugyanezt csinalom de szerinte a szulonek joga ezt csinalni a gyereknek meg nem,


Ugyhogy mi ezzel nem foglalkozunk annyit nem jon szerencsere, ha meg itt van nem latom meg...


Sajnos van ennel nagyobb gondunk is jelenleg :(

2017. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom mindig leste van e morzsa a mikró alatt ha eljött. Tette is a megjegyzést mindig. Na én azt csináltam hogy úgy tettem mint akinek becsípődött a dereka mikró emelgetés közben. Este anyós hívja férjem kérdezi hogy vagyunk mi újdág. Férj mondja,nekem becsípett a derekam,alig mozgok. Nem tudja miért emelek egyedül. Na anyós azóta nem tett semmi megjegyzést a morzsára,csak lapít.
2017. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!