Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti is ennyire féltetek az...

Ti is ennyire féltetek az első találkozástól? Ezek jó ajándékok?

Figyelt kérdés
Parom angol,de mi Amerikában lakunk,ott ismerkedtünk meg. Jovoheten jövök meglátogatni a családom Angliàban és akkor talalkozom anyosekkal is...Egyedül stb nagyon felek... :) 21eves vagyok(ha ez számít). A parom szerint biztos imádni fognak...Após nagyon szereti a bort,így vettem Neki egy magyar nagyon jó bort.Anyosnak meg nincs ötletem. Régóta rajzolok,művészeti suliba járok,szerintetek milyen lenne plusz adni egy rajzot Budapestről,amit én csinaltam? Túl sok? Vagy kidobják majd? És hogyan ne feljek ettől? :)

2017. nov. 1. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anyósnak innen: [link] és virág.

Apósnak a bor.

Ennyi bőven elég.

2017. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Anyósnak lányként virág hülyeség! Még itthon is (max szülinapra nem), nem hogy angoloknak!!!


A rajz nem rossz ötlet, de tartogasd inkább Karácsonyra, vagy jövő Karácsonyra, amikor megismertek, akkor még meghittebb lesz az ajándék!

A szamos desszertekkel én is egyetértek, esetleg ha tetszett nekik itt, és mondjuk zenerajongók, valami CD-t, és anyósoméknál (dánok) kitörő sikere volt a Csík zenekaros CDknek.


Valami apróságot vigyél, nem kell rögtön toronyórát lánccal. Tőlünk nyugatabbra amúgy sem megy ez a rosszindulatú kivagyiság az ajándékok körül, mint itthon, hogy "na mit hozott???"

2017. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!