Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért illetve mikor félnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért illetve mikor félnek a srácok/férfiak a lány szüleivel való első találkozástól? Hogy adagoljam be finoman a barátomnak - kettőnk érdekében muszáj lenne?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolat, nekem sem volt előtte sok barátom - ő lenne a második, akit hazaviszek -, neki sem volt előttem sok barátnője. Az első egy hónapban összesen csak 8 napot voltunk külön. A következő két hónapban kb 200 km lenne közöttünk, az anyagiak azt engednék meg, hogy kb 2 hetente találkozzunk pár napra. A srác felvetette, hogy lemehetek hozzájuk, találtak is munkát nekem is. Így együtt is tudnánk lenni és munkám is lenne. Jövő héten haza is akar vinni pár napra, hogy bemutasson otthon. Az egyetemen én már végeztem, de munkát még nem találtam, otthon élek a szüleimmel. Szeretném, ha jól fogadnák a barátomat, mert végre találtam egy normális srácot, aki komolyan gondolja velem és nem csak a szexre hajt. De: az nagyon nem venné ki jól magát, ha úgy mennék le a barátomhoz két hónapra, ha előtte nem mutattam be itthon (lelépni egy "random" emberrel távol az otthontól két hónapra... - halálra aggódnák miatta magukat a szüleim és utána sem hinném, hogy túl jól fogadnák a barátomat. Míg, ha előtte jönne, akkor meg tudnám védeni a dolgot, tudnák, hogy jó helyen vagyok és jól fogadnák, szeretettel). Tehát ezt hogy értessem meg vele? Kétszer már megpróbáltam neki felhozni - mondjuk nem vezettem még le neki, hogy ezért szeretném -, azt mondta, hogy fél tőle, mint minden férfi. De ez miért van? Annyi mindent megtettek azért, hogy ott lehessek vele - nem akarom megbántani, én is vele akarok lenni, de így hogy menjek le hozzá? (Azt akarom, hogy jóban legyen a szüleimmel és én is jóban akarok velük maradni.)

(24L)



2015. jún. 25. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Besz*ri a barátod!
2015. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A párom 21 éves volt, amikor hozzánk költözött. Előtte sosem látott élőben, 1000 km-re lakott tőlem. Csak 300 forint volt nála, meg egy szendvics. Még a telefonja sem működött, mert külfóldi volt a sim. Na akkor ő mit szólhatott volna? Nemhogy a szüleimet nem látta, de még engem is csak webkameráról ismert. Azóta különköltöztünk a szüleimtől, és együtt lakunk.


Nyílt kommunikáció! Ha már most nem mersz vele beszélni, mi lesz később? A párod egy felnőtt férfi, a te anyukád az ő családja is. Miért fél tőle?

2016. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!